Říjen 2011

MIley's Halloween Party

31. října 2011 v 17:33 | Anask
Miley uspořádala Halloween party v jejím domě v noci ze dne 29. na 30. října. Party začalo okolo 22:00 místního času. Vyplývá to z příspěvků několika lidí na Twitteru:

Antonina Armato: @Rock_Mafia čas se připravit na party @MileyCyrus Halloween! Ha!

Bill Sindelar: Uvidíme ..., jak se pobavím na Halloweenu? Jsem opilá a nejstarší osoba na Halloween party Miley Cyrus ...

Kelly Osbourne: Přistiženi při činu: @PuckFinkberry čekají u domu @MileyCyrus

Víme, že kromě Kelly a Antoine byla na party také Mandy Jiroux, Miles sestra Brandi, kolega Thomas Sturges a kamarádka Jenny Talarico.
Toto je pravděpodobně událostí na téma: "Hippies $ Woodstock".

Podrobnosti o akci: Jeden z portálů se dozvěděl, že Miley už varovala své sousedy o události. Paparazzi se ráno utábořili poblíž silnice vedoucí k jejímu domu. Víme také, že Miley přilepila u vchodu do domu kartu, která říká: "Žádné fotky". Na tuto akci pozvala celebrity, jako je Glee tým pod vedením Marka Salling'iem a bubeníka John Lock'iem.

John Lock odpověděl na otázku: "Za co je Miley oblečená", napsal na Twitter:

Velmi cool kostra alla "Den mrtvých"

Welcome Smileysska* !!!

29. října 2011 v 21:56 | Anask |  Our Diary
Jsem doslova nadšená, protože tu od dnešní noci bude také úžasná blogerka Smileysska*!
Určitě budeme ten nejlepší tým v blogovém světě. Dlouho se mi nikoho nepoařilo sehnat a doufám, že se tu neunudíš nudou Smileyssko*, jako ti, kterým to tady nepřišlo dobré. Jsem tak šťastná, že své impérium mohu budovat s tebou.

Co vám chce říct Smileysska*?
Jsem moc ráda , že mě tu takhle Anask vítá :-) Určitě mě znáte z mnoho blogů :-) A jinak , doufám , že si mně oblíbíte:)!

Miley Cyrus Helps Kelly Osbourne Fete Her 27th Birthday

29. října 2011 v 18:38 | Anask
Kelly Osbourne je dnes 27, ale party začala již včera v noci, v Los Angeles s pomocí slavné přítelkymě: Miley Cyrus.

Dívky, které spolu pracovaly v New Orleans při filmování So Undercover loni v létě, se sešely na večeři v restauraci Little Doors na počest Kelly.

Oslavenkyně i kamarádi tweetovali...

"Mám ty nejlepší narozeniny @MileyCyrus jsem tak šťastný, že si přišla!" tweetovala Kelly.

Miley nebyla jediný, kdo si vzpoměl na Kelly velký den.

"Právě jsem dostala jedny z nejkrásnějších květin od Loly a Madonny děkuju táááák moc!" sdílela spolu s fotkou.

Její módní policie cohost Giuliana Rancic také jí dala sladký narozeninvý výkřik-out prostřednictvím sociálních médií.

"Hodně štěstí, moje holko @MissKellyO! Kéž všichni UR/TVOJI nejvíce FAB/KRÁSNÉ sny v letošním roce. Luv U,), "G tweeted.

Moc Kelly gratulujeme a doufáme, že budu tak úžasná, jako do teď!


Miley Cyrus Covers Bob Dylan In Next Album

29. října 2011 v 18:09 | Anask |  Videos
Na Miles novém albu se objeví i cover songu Boba Dylana.

Candids >> 2011 >> At Kelly Osbourne's 27th birthday dinner at Little Door nightclub in LA (27.10.)

28. října 2011 v 21:56 | Anask |  Candids 2011
Miley byla ve čtvrtek na oslavě narozenin Kelly Osbourne. Miley měla na sobě úžasný outfit, moc se mi líbila ta gepardí košile a botičky, červená dlouhá sukně to vše nádherně podtrhla. Mil to prostě slušelo. Nesmíme zapomenout ani na černý diamant na krku ve tvaru písmene "L", který si Mil koupila jako předčasný dárek. Proč "L"? Podle jejího přítele Liama.

At Kelly Osbourne's 27th birthday dinner at Little Door nightclub in LA (27.10.)
+ 8 HQ Pictures were added
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Oprah’s Kid Vids: 5 Kid-Friendly Oprah Winfrey Moments

28. října 2011 v 21:26 | Anask
Miley Cyrus/American Girl Episode
S více než 4000 páskou epizod, "The Oprah Winfrey Show", která měla snad každé téma pod sluncem. Ale jedna epizoda byla zaměřena především pro mladší fanoušky Oprah. V roce 2007, kdy byl hlavní rozkvět "Hannah Montana", Oprah se ukázala, že bude hostovat Miley Cyrus. Později v epizodě, se podívala Mil do zákulisí American Girl, bylo odhaleno na letošním velmi očekávaném Girl of the Year doll, Mia. Takže na "Oprah" mohou maminky vidět idoly svých děcek.

Other News # 17

28. října 2011 v 21:15 | Anask
• Webové stránky InRumor.com zveřejnily anketu "Top 5 talentovaných teenagerů v Hollywoodu". Mužete hlasovat zde, pro toho kdo je podle Vás nejvíce talentovaný.
• Miley se objevila na listu největších celebrit, které slaví narozeniny v listopadu. Celý list zde.

Twitter >> TwitPics # 38

28. října 2011 v 20:41 | Anask |  TwitPics
Mám tu tři nové fotky z Twitteru, první je fotka Miles předčasného dárku a ty další dvě jsou z oslavy Kelly Osbourne.

od Miley:
Picture 1: "Právě mám svůj předčasný B-Day dárek:) jak roztomilý je ten malý černý diamant "L" náhrdelník, připomíná mi mého boo;)!"
Picture 2:"@Vijphoto a @GREY__NAT chybíte mi gorggggg !!!!!!!!! SHARON JE KAREN!"

od Kelly:
Picture 3: "Mám ty nejlepší narozeniny s @MileyCyrus jsem tak ráda, že přišla!"

TwitPics # 38
+ 3 MQ Pictures were added
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley Cyrus Buys Herself an Early Birthday Present

28. října 2011 v 20:18 | Anask
Miley Cyrus má před sebou ještě měsíc, než se otočí velká 19, ale to nezastavilo zpěvačku v nákupech svých předčasných dárků k narozeninám! Oficiálně změnila 19. na 23. listopadu.

Cyrus tweetovala: "Zrovna jsem si koupila předčasný B-Day dárek :) jak roztomilý je ten malý černý diamant "L" na náhrdelníku! Připomíná mi to mého Boo ;)"

Také přidala obrázek "L" náhrdelníku. Zdá se, že si mohla vybrat "L", na počest svého přítele, Liama Hemswortha. Zdá se, že spolu už mají opravdu pevný vztah.

Miley si už minulý rok koupila předčasný dárek, který předvedla na MTV AMA 2010, byly to "skleněné" střevíčky, jak pro Popelku.

Na otázku, jak a kde bude probíhat Miles oslava zatím sama neodpověděla, ale myslím, že bude určitě překrásná, jako ta minulý rok.

Miley Cyrus to Cover Bob Dylan on Tribute Album

27. října 2011 v 20:10 | Anask
Nehádejte dvakrát - Miley Cyrus dělá cover Dylana.

18-​​letá "Can't Be Tamed" zpěvačka se bude týkat songsmith legendárního Boba Dylana pro charitativní album, E!News psaly ve středu.

Dalších popová hvězda přispěla stop pro "Chimes of Freedom: Písně Boba Dylana Poctou 50let Amnesty International" patří: Adele, Sting a Ke$ha, v závislosti na E!

Patti Smith a Dave Matthews Band se také podepsal na projektu, píše britský Daily Express News.

Listy poznamenaly, že Ke$ha řekla o Rolling Stone zpěvákovi, že Dylan byl na ni "velmi vlivný", to zejména, že "píše svou vlastní hudbu a myslí to co říká."

Cyrus nedělá cover poprvé, zmiňuje Jay-Zho a Britney Spears ve svém hitu "Party v USA", ale bývalá "Hannah Montana" hvězda má za sebou historii zahrnující rockové klasiky, podle E! udělala super cover Nirvany "Smells Like Teen Spirit" a Poison "Every Rose Has It's Thorn".

Twitter >> TwitPics # 37

27. října 2011 v 19:34 | Anask |  TwitPics
Mám tu dvě nové fotky, které Mil přidala na twitter, Floyd už je tak velký.
Picture 1: "Hahahahhahahahaha!!!!!"
PIcture 2: "Dobré ráno Tweelidé! Vlk! - Floyd"

TwitPics # 37
+ 2 MQ Pictures were added
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

“WE MISS MILEY” trends worldwide!

27. října 2011 v 18:51 | Anask
Miley fanoušci vzkazují "WE MISS MILEY", což znamená "NÁM CHYBÍ MILEY".

Myslím, že ale nemusí být zklamaní, protože příští rok tu bude nový song, vyjde "LOL", "So Undercover", takže se rozhodně máme na co těšit. Prohlédněte si zde obrázek z worldwide.

“Party In The USA” – VH1′s Pop Up Video

27. října 2011 v 18:46 | Anask
Miley Cyrus se ujistila, že všichni stále v USA tančí na její hit "Party In The USA".

Veselá a informační VH1 série Pop Up Video je na roli v posledních pár týdnech. Pop-up videa obsahují třeba Britney Spears (ne jednou, ale dvakrát!) a jinéh velké popové umělce.

Miley pop-up video odhalí mnohá tajemství, které většina fanoušků neví. Ve skutečnosti, Miley Cyrus nikdy neslyšela Jay-Zho píseň, i přesto zmiňuje jeho jméno v písni, píseň totiž vůbec nebyla napsána Američanem.

Ve skutečnosti tento hit napsala britská zpěvačka Jessie J, hit "Party In The USA" napsala, když poprvé navštívila Hollywood, Kalifornie.

Miley se nás pokusila zmást, ale díky VH1 Pop Up Video, víme pravdu.

New Song Will Come Out in 2012

26. října 2011 v 17:58 | Anask
Dnes novinář z E! napsal zprávu o Miley. Píše, že v roce 2012 budeme moci slyšet novou píseň zpěvačky.

Potvrzení: @MileyCyrus má novou píseň, která vyjde na počátku roku 2012. Jde o cover písně Boba Dylana z alba "Amnesty International".

Miley Cyrus gets Facebook fans talking about Hearing Loss Prevention

26. října 2011 v 17:52 | Anask
V rámci své kampaně Listen Carefully, který posílá zprávu "Neposlouchejte nahlas, poslouchejte pozorně," Starkey Hearing Foundation opět spolupracují s hudebnicí Miley Cyrus, na podporu dospívajících a mladých dospělých, aby "slibili, že budou jednat" pro ochranu sluchu, šířit slovo ostatním, aby udělali totéž. Ve skutečnosti, podle Starkey Hearing hlasování více než 200 fanoušků Miley Cyrus na Facebooku, 87% slíbilo, aby chránili své jednání, přičemž stejné procento říká, že by řeklo, že informují jejich přátelé a rodinou.

Dopustil zastánce Starkey Hearing Foundation, která se snaží změnit společenské povědomí o slyšících poruchách a zdravotní péči, Cyrus nedávno hostila řadu otázek z nadace na jejím Facebooku jako první krok k získání mladých lidí, aby se pozorně naslouchali "Slib je zákonem." Hlasování obdržela více než 8.400 řad mezi fanoušky Cyrus a téměř 1180 komentářů, 211 z nich položili otázky o výzkumu.

Kromě těch, kteří řekli, že by se podniknout kroky na ochranu svého sluchu tím, že sníží hlasitost na MP3 přehrávači nebo na iPodu, 56% respondentů uvedlo, že zažili nějaké potíže se sluchem během vyučování. To je v souladu se zprávami o stoupající trendy ve ztrátš sluchu u mladých lidí - problém, který Starkey Hearing pozorně naslouchá a snaží se řešit.

Miscrosoft wants YOU to search the web like Miley Cyrus

26. října 2011 v 17:36 | Anask
Microsoft v USA mají nový patent na aplikaci, "Model Persona to Search Results," nastiňuje vyhledávací systém, který umožní uživatelům vyhledávání na webu jejich oblíbené celebrity. Další možné využití technologie je založeno na vyhledávání osob či skupin stejných vlastností, nebo dokonce přítele.

Publikováno 13.října, aplikaci připravujeme pro Microsoft, vyvinout způsob vyhledávání, který přinese výsledky, řekněme jako, Miley Cyrus, Anna Wintour, nebo své vlastní oblíbené superstar, Catherine Mary Gallagher.

Jak by to fungovalo? Microsoft může navrhnout systém, který poskytuje uživatelům seznam vlastností, které působí jako identifikátory předem osobně, tj.:. Supermodelka, módy, fotbal, quarterback.Umožní to flirtovat s osobou podobných vlastností, nebo zjistit jaké vlastnosti má Vaše star!

Miley is The Richest Teenager

25. října 2011 v 19:14 | Anask
Home Express Tribune sestavil seznam 10ti dospívajících milionářů. Jak víme, Miley se vždy umísťuje, tentokrát je na 1. místě, dokonce před Justinem Bieberem, Selenou Gomez nebo Demi Lovato. Zde je celý seznam:

01. Miley Cyrus
02. Justin Bieber
03. Nick Jonas
04. Hannah Dakota Fanning
05. Abigail Breslin
06. Angus Turner Jones
07. Miranda Cosgrove Taylor
08. Tyler James
09. Selena Gomez
10. Demi Lovato

Personal >> With Fans & Family # 104

25. října 2011 v 19:01 | Anask |  Personal
Mám tu pár starších fotek, dvě s fanynkami a jednu s mamkou Tish (pravděpodobně z natáčení The Last Song). Na všech to Miles moc sluší.

With Fans & Family # 104
+ 3 MQ Pictures were added
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley and Jennifer Lopez in Temperley Dresses

25. října 2011 v 18:29 | Anask
Miley Cyrus i Jennifer Lopez vypadaly dokonale v Temperley London šatech - ale komu víc slušely?

Miley měla tyto šaty na focení pro Prestige Magazine, pro září 2011, zatímco Jennifer nosila šaty na červeném koberci, také v tomto roce. Já zastávám názoru, že Miley prostě šaty slušeli více. Co vy? Fotky obou jsou zde.

Pokud si chcete šaty koupit, tak za $1,670.00 zde.
*Toulavé Tlapky