Listopad 2011

Personal >> With Fans # 108

29. listopadu 2011 v 20:20 | Anask
Včera (28.11.) YouTube hvězda Brooke Scher potkala Miley a Liama, poté co se navečeřeli. Brooke napsala na twitter, když Miley večeřela:

@MileyCyrus sedíte blízko u mě na večeři! Vím, že to zní tak divně, ale přesto možná budete teď kontrolovat Twitter. Haha XO

With Fans # 108
+ 1 MQ Picture was added
image host image host image host image host

Photoshoots >> 2011 >> NOH8 Campaign

29. listopadu 2011 v 19:46 | Anask |  Photoshoots 2011
Mám tu dvě fotky z focení photoshootu k NOH8 kampani, Miley to tam moc slušelo, těším se na shoot.

NOH8 Campaign
+ 2 HQ & MQ Pictures were added
image host image host image host image host
Photshoots > 2011 > NOH8 Campaign

Miley Amongst Most-Searched Celebrities of 2011

29. listopadu 2011 v 19:26 | Anask
V dnešní době, popularita je velmi vědecká - čím více je celebrita hledána na internetu, tím důležitější je. Někdy hvězdy jsou vyhledávany hlavně kvůli špatným důvodům, jako je, řekněme, podvádění. Ale rok 2011 byl velmi dobrý rok.

10. Miley Cyrus
Miley odstartovala 2011 by řekl: "vůně tebe později" jejím Disney létům, poslední epizoda "Hannah Montana" byla vysílaná v lednu. Ona teď v hraní velmi vyrostla (od Miley Cyrus standardy, to je), dělat si legraci z jejích různých mini-skandálů v "Saturday Night Live", vytvářet rozruch tím, že má tetování, které podporuje práva homosexuálů a nejnovější oslava narozenin s dortem Boba Marleyho.

Kdo podle Vás byl první, že neuhodnete? Justin Bieber
Kdo předběhl Miley? Lady Gaga, Katy Perry, Britney Spears ...

Miley Cyrus is Top Search Term on Kazazz Social Search Engine

29. listopadu 2011 v 19:15 | Anask
Dnes Kazazz s potěšením oznamuje, že Miley Cyrus je nejvíce vyhledávaný výraz na Kazazz Social Search Engine pro týden končící 26.listopadem 2011.

Top 10 vyhledávaných termínů na Kazazz z minulého týdne:

1. Miley Cyrus
2. Dancing with the Stars
3. Dallas Cowboys
4. American Music Awards
5. Green Bay Packers
6. New England Patriots
7. LSU
8. Amazing Race
9. Jenny McCarthy
10. Vanessa Minnillo

Miley Cyrus: "I'm stoner!"

28. listopadu 2011 v 18:55 | Anask |  Videos

Bývalá Disney star oslavila minulý týden 19 narozeniny...
... a večírek se nesl v tak trochu marihuanovém duchu. Nejenže Miley dostala dort ve tvaru hlavy jednoho z největších vyznavačů téhle měkké drogy, rastamana Boba Marleyho, ale při jeho přebírání navíc před všemi přítomnými prohlásila: "Když už mi přátelé dávají dort ve tvaru Boba Marleyho, je jasné, že jsem hulič. Asi jsem vykouřila fakt moc té zatracené trávy." A vůbec jí přitom nevadilo, že mezi pozvanými byli i její rodiče, star i její přátelé totiž naráželi na její loňský incident, kdy z vodní dýmky kouřila šalvěj, legální bylinu s halucinogenními účinky.

Zpěvaččina proslovu se okamžitě chopila bulvární média se snahou rozmáznout ho v pořádný skandál. Naštěstí ale okamžitě zasáhla dobrá kámoška Miley a pořadatelka večírku, Kelly Osbourne, která na svůj twitter napsala vysvětlení: "Je to vytržené z kontextu... Od té loňské příhody se šalvějem má Miley přezdívku Bob Marley, proto tedy ten dort! Byl to jen vtip. A to, co Miley řekla, byla samozřejmě nadsázka. Vždyť tam měla rodiče a všechny své nejbližší. Navíc ona žádný hulič vážně není!"

Narozeninový flám pod taktovkou Kelly Osbourne probíhal v baru Beacher's Madhouse luxusního hotelu Roosevelt v Los Angeles.

zdroj: Bravo.cz

Rep Defends Miley Cyrus’ Birthday Video As ‘Sarcastic’

28. listopadu 2011 v 18:04 | Anask
Miley Cyrus se dostala pod oheň v neděli poté, co video ukazující herečku/zpěvačku žertovat o kouření marihuany na své narozeninové oslavě.

Nicméně, zástupce Miley řekl Access Hollywood, že připomínky 19-leté hvězdy byly žert.

"Koláč byl vtip a Miley byla sarkastická," řekl zástupce Miley pro Access v neděli. "To je zcela vytržené z kontextu."

Ve videu, může být viděna, jak se Miley směje s přáteli, děkuje hodokvasu za dort, který představuje tvář reggae ikony Boba Marleyho, říká: "Víš, že jsi Stoner, když vaši přátelé vám dají dort Boba Marleyho - víte, že kouření příliš mnoho f *** v "trávu".

Myslím, že si spousta fanoušků opravdu oddechla, ale podle mě to od začátku vypadala spíše jako žert a narážka na BONG skandál z minulého roku. Miley je prostě vtipálek.

Appearances & Events >> Videos >> 2011 >> Miley dancing at the Starkey Hearing Gala open house

28. listopadu 2011 v 17:50 | Anask |  Appearences & Events 2011
Miley to na Starkey Hearing Gala - Pre-Gala (23.7.) pořádně rozjela, můžete se podívat ve videu:

Miley joining the NOH8 campaign

28. listopadu 2011 v 17:45 | Anask
Před více než rokem, NOH8 kampaň zveřejnila, že by rádi spolupracovali s Miley:

"Byli bychom samozřejmě rádi za její podporu v rámci naší kampaně."

Teprve teď je o oficiální! Před pár dny Miley byla nabídnut NOH8 kampaň shoot a vypadá to, že přijala nabídku!

@MileyCyrus pojďme si tě nastavit na #NOH8 focení! DM ví, jak tě můžeme nastavit! :)

Byl by to sen! Jsem velmi vášnivý v rovnosti všech 4, a to by bylo magické, aby spojili síly w @NOH8Campaign

NOH8 kampaň je fotografický tichý protest vytvořený fotografem Adamem Bouskou (www.bouska.net) a partnerem Jeffem Parshley v přímé reakci na průchod Proposition 8. Na fotografii mají jedinci lepicí pásku přes ústa, symbolizující jejich hlasy umlčováni Prop 8 a podobné právní předpisy po celém světě, s "NOH8" namalovaném na jedné tváře na protest.

Téměř dva a půl roku od svého založení, se NOH8 kampaň rozrostla na více než 13.000 obličejů a dále roste exponenciální rychlostí. Kampaň začala s portréty každodenního Californians ze všech oblastí života a brzy se zvedla, aby zahrnovala politiky, vojáky, novomanžely, vymahače, umělce, osobnosti a mnoho dalších.

Fotografování se koná tento týden! Těšte se na nové fotky!

Tweets updates on @MileyCyrus #18

26. listopadu 2011 v 21:42 | Anask |  Twitter Messages
@MileyCyrus Cítím ducha Vánoc!! =] Není krásný?!?

@theBrandiCyrus No já dělám velmi závažné vánoční zdobení s Liamem. Vážně. Půjdu se podívat na svého surfuícího Santu. Je to docela impozantní.

@CheyneThomas haha! Bylo to Avatarded! =]]]]

Miley nominated for Hottest Female at the Virgin Media Music Awards

26. listopadu 2011 v 20:09 | Anask
Virgin Media Music Awards oznámili své nominace na ocenění. Miley byla nominována v kategorii Hottest Female.

Ostatní umělci nominováni ve stejné kategorii jsou Jessie J, Katy Perry, Britney Spears, Katy B, Cheryl Cole, Rihanna, Beyoncé, Lady Gaga, Pixie Lott, Heidi Range a Tulisa Contostavlos.

Hlasujte zde.


Appearances & Events >> 2011 >> 19th Birthday Party inside the Beacher’s Madhouse club at the Roosevelt Hotel (22.11.)

24. listopadu 2011 v 20:37 | Anask |  Appearences & Events 2011
Tak tu konečně máme fotky z oslyvy Miley narozenin. Miley to moc slušelo měla velmi pěkný outfit. Tuto oslavu vytvářela Kelly Osbourne, která je Miley BFF, myslím, že Kelly zařídila opravdu pořádnou party, dokonce přivedla i "jednorožce", kterého můžete vidět na posledních čtyřech fotech.

19th Birthday Party inside the Beacher's Madhouse club at the Roosevelt Hotel (22.11. 2011)
+ 10 MQ & HQ Pictures were added
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley Cyrus’ 19th Birthday Bash

24. listopadu 2011 v 19:06 | Anask |  Videos
Miley Cyrus oslavila své narozeniny v Beacher's Madhouse klubu v Hollywood Roosevelt hotelu v úterý (22.listopadu).

Kámoška Kelly Osbourne vytvořila tu nejlepší Birthday Bash pro Miley, její BFF, pro kterou Miley tweetovala: "Velice děkuju @MissKellyO za nejlepší partyyyy všech dob! =]]]] Loveeeee you! Řekněme, že tam byl i jednorožec v lobby!"(Kůň s rohem spojeným s hlava byl přiveden naparty. Je ve videu, nahoře.)

Zúčastnili se Liam Hemsworth, táta Billy Ray, mamka Tish, sestra Brandi a kamarádka Victoria Justice, AJ a Aly Michalka a Justin Baldoni...

"Každý se zbláznil, když mini Nicki Minaj předvedla "Super Bass", řekl návštěvník večírku pro JustJared.com.

Doufejme, že se objví nějaké cool fotky, abychom věděli, jak oslava vypadala.

11/23 @ 11:23pm: DON’T GIVE UP – IT’S A LIBERTY WALK!

24. listopadu 2011 v 18:55 | Anask |  Music
Všichni čekali na překvapení, které nám Miley dala k jejím narozeninám, je to remix k Liberty Walk:

Adele, Maroon 5, and Miley Cyrus pay tribute to Bob Dylan on new album

24. listopadu 2011 v 18:33 | Anask
Adele, Miley Cyrus, Darren Criss, Dave Matthews Band, Maroon 5, Elvis Costello, Pete Seeger, Tom Morello, a Ke$ha patří k těm, kteří přispěli novými nebo dosud nevydanými skladbami na albu Chimes of Freedom, které vzdává čest Bobu Dylanovi a Amnesty International. 4-CD pokryto covery Dylana vyjde 24.ledna 2012.

Adele přidala na album Chimes of Freedom živou verzi "Make You Feel My Love" a Cyrus zpívá "You're Gonna Make Me Lonesome When You Go." Mezitím, folková legenda Seeger hraje "Forever Young".

"Toto album je silné spojení hudební komunity a úctě k celoživotní práci Amnesty práce pro brilantnost Boba Dylana," řekli výkonní výrobci Jeff Ayeroff a Julie Yannatta v prohlášení. "Jsme hrdí, že jsme pracovali s Amnesty pro produkci tohoto významného projektu."

Happy Birthday, Miley Cyrus!

23. listopadu 2011 v 18:44 | Anask |  Our Diary
Happy birthday to you, happy birthday to you, happy birthday dear Miley, happy birthday to you! Tak to by jste právě měli zpívat Vy všichni, co máte rádi Miley. Je 23.11. 2011 a Miley se dnes stává již 19-ti letou ještě úžasnější dívkou. Tady je moje přání (trochu jsem se rozepsala :D):

Veselé narozeniny, Miley! Hodně štěstí a zdraví, lásky, splněných přání, dobré práce, odpočinku. Nedokážu si bez tebe představit svět. Před nedávnem jsi byla ta malá Miley, kterou jsme znaly jen z Hanny Montany, ale teď jsi krásná a úžasná herečka, nemohu se dočkat nových filmů, ve kterých Tě uvidím, hudbu, ve které tě uslyším. Máš další rok za sebou, ale mnoho dalších před sebou, neboj se udělat zbrklá rozhodnutí, protože ti mohou přinést štěstí. A nikdy na nás nezapomeň, na nás fanoušky, kteří tě tolik obdivujeme, tolik milujeme. Dělej tak krásně svojí hudbu jako do teď, hraj ve filme a seriálech tak krásně jako do teď a pomáhe lidem jako do teď, těm, kteří to potřebují nejvíce.

Za všechno ti děkuji Miley, jsi má inspirace, můj idol, Anask

Co by jste popřály Miley Vy?

Candids >> 2011 >> Arriving at a Laser Tattoo Removal Office in Los Angeles (22.11.)

23. listopadu 2011 v 17:48 | Anask |  Candids 2011
Miley byla včera viděna před pobočkou Laser Tattoo Removal, kde si můžete nechat odstranit tattoo. Miley má celkem 9 tattoo, jaké si podle Vás nechala odstranit? Že by lapače snů na boku, nebo srdíčko na malíčku?

Arriving at a Laser Tattoo Removal Office in Los Angeles (22.11. 2011)
+ 8 HQ Pictures were added
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fans wish Miley: "Happy 19th Birthday"

23. listopadu 2011 v 17:17 | Anask |  Videos
Fanoušci z MileyCyrus.bz přejí Miley k narozeninám:

Dave Days wishing Miley a Happy Birthday

23. listopadu 2011 v 17:08 | Anask |  Videos
Dave Days je velkým fanouškem Miley a taky dobrým zpěvákem, s Miley se již setkal i osobně, respektive Miley za ním přijela do jeho domu. Na dnešní den samozřejmě nezapoměl a zazpíval Miley Happy Birthday.

Dnes je speciální den. Jsou Miley narozeniny. Happy Birthday Miley! Miluju tě, Dave Days

Miley Cyrus’ 19th Birthday Party: Expect “Madness and Craziness,” Says Pal Kelly Osbourne

23. listopadu 2011 v 17:01 | Anask
Veselé narozeniny, Miley Cyrus!

Teen superstar je dnes už 19 a její přátelé plánují tajnou B-Day Party?
E! zastihlo Kelly Osbourne!

Takže, jaký druh party může Miley očekávat?
"Je to intimní, ale bude to ta nejodpornější věc, kterou kdy viděla ve svém životě," říkla Osbourne exkluzivně E!.

"Když ji vidím na stejné úrovni mentálně jako jsem já, si také uvědomuji, že Miley je 19 a zaslouží si, aby se i nadále bavila," 27-letá Fashion Police host řekla o So Undercover co-star. "Vzhledem k tomu, že na dívky je tak velký tlak a aby pracovala celý svůj život, myslím, že hodněkrát lidé zapomínají, že si zaslouží, aby se bavila také. Tak to byl můj úkol, aby její narozeniny ... byly nejlepší den vůbec."

Osbourne zůstal málomluvná na specifika, ale také vtipálek, "já mám všechny druhy šílenoství a šílenství."

Osbourne říká, že plánovala party několik dní, v pondělí dokonce až do 11hod.

Minulý měsíc Miley pomohla Kelly s její oslavou, která se konala v restauraci Little Door v LA.
*Toulavé Tlapky