Prosinec 2011

Veselé Vánoce (HIATUS)

23. prosince 2011 v 18:10 | Anask |  Our Diary
Veselá Vánoce Vám všem.
Jé, tak tu jsou zase Vánoce, provoněné cukrovím. Tuhle část roku mám snad nejradši. Tak proto, Vám všem návštěvníkům přeju: hodně dárečků a úžasnou pohodu. Měla jsem pro Vás dárek v podobě nového designu, ale nějak jsem ho nestihla, tak se ho pokusím nastavit do konce roku.
Tak, už zítra je Štědrý den. Jako tradičně chodíme do sousední vesnice, kde máme takový menší lesík. Táta říká, že v tenhle den by jsme mělo uctít, to co nám patří. Takže já budu uctívat pravděpodobně počítač :D, tím, že ho nechám odpočívat.

Vánoční HIATUS:
Jak jste už četli, tak mám docela hodně plánů a nechci prosedět Vánoce u PC. Takže se uvidíme možná 27.12., nebo tak. Affilates, nemažte mě! Nebudu obíhat, ani zpisovat do kontrol.

Tak si ty Vánoce užijte, Vaše Anask

Tournament of THG Quarterfinals: Kate Middleton vs. Miley Cyrus!

21. prosince 2011 v 18:31 | Anask
Vítejte zpět na turnaji THG, kde fanoušci hlasují o nejoblíbenější hvězdu roku 2011! Princip je jednoduchý: Vyberte si svou oblíbenou hvězdu v každé dvou anketě. A hotovo.

Po osmi kolech, někdy o fous vyhraných, se ve čtvrtfinále kola nyní setkáváme s Kate Middleton a Miley Cyrus, jen jedna z nic bude ve Final Four.

Kdo postoupí do dalšího kola? Klikněte zde a hlasujte! Zatím vede Miley.

Miley Cyrus and Liam Hemsworth in Costa Rica

21. prosince 2011 v 18:25 | Anask |  Videos
Miley a Liam nedávno jeli na dovolenou do Kostariki. Setkali se také s fanoušky. Kostarické novinky ukázaly video, jak se Miley setkává s některými hrubými fanoušky. Jeden z nich dokonce nadával Miley!
Fanoušci: Můžeme se vyfotit s vámi?
Miley: Ano, ale musím jít, lidi.
Nespokojený fanoušek křičí: Parchante.
Miley se obrátila: Co že, sakra? Myslíš to vážně? Jsem tu na dovolené!

Egotastic! Hotness Awards 2011 — Top Ten Hottest Divas

21. prosince 2011 v 18:17 | Anask
# 9 Hottest Diva: Miley Cyrus
Byli jsme opravdu překvapeni, Miley jste poslali až na deváté místo v tomto seznamu, vzhledem k její obecné popularitě, ale také z ní vyrostla kočka, myslíme, že má na vyšší pozici, snad klesla kvůli těm, kteří ji ještě mají za Hannah Montana. Přesto, není žádná hanba umístit se kdekoliv v této mocné Top 10.
Napsali redaktoři Egotastic.com.

Celý seznam:

1.Katy Perry
2.Rihanna
3.Selena Gomez
4.Taylor Swift
5.Nicole Sherzinger
6.Carrie Underwood
7.Shakira
8.Cheryl Cole
9.Miley Cyrus
10.Taylor Momsen
(Tento seznam je vytvořen z ankety)

Trace Cyrus Talks About Inspiration Behind SMHP Miley Shirt

21. prosince 2011 v 18:09 | Anask
Někdy je dobrá i malá sestra! Miley Cyrus v poslední době dávala pomocnou ruku velkému bráchovi Traci, pomohla mu vytvořit tričko pro jeho dva-roky-staré Southern Made Hollywood Paid oblečení.

"Rozhodli jsme se vytvořit tričko, které bude reprezentovat mojí kolekci, doplnit něčím ze stylu Miley," řekl Trace v den vydání. "Oba jsme mluvili o tom, aby to bylo za chvíli - bylo to jen o tom, jak to udělat."

Trace přišel s nápadem, vytvořit umělecké dílo se svou sestřičkou. "Chtěl jsem vymyslet něco, co by mi ji opravdu připomínalo," řekl. A tak se rozhodl využít lapače snů, připomínající největší tetování Miley, a obraz vytetovaný na jeho těle, stejně. "Bylo to něco, co se kolem nás pořád točilo už od dětství, díky vlivu našeho táty," sdílel.

Přidal znamení míru(peace), které se vyskytuje na Miley autogramech a dokončit triko. "Je to ten pocit, který nelze nějak začlenit," řekl Trace, který na tričko přidal dokonce Miley autogram.

Trička (28 dolarů - každý) jsou nyní k dispozici na Southern Made Hollywood Paid internetové stránce , a výnosy z prodeje jdou na Miley nadaci Pappy Cyrus Family Foundation, která pomáhá dětem, kteří neustále potřebují zdravotní péči, se zdravotní péčí, vzdělání a dalším.


LOL >> News >> Lionsgate running low on funds; expect ‘L.O.L.’ after March

20. prosince 2011 v 19:22 | Anask |  LOL - News
Miley Cyrus "LOL", remake známého filmu, kde si zahrála po boku Ashley Greene a Demi More je pravděpodobně jedním z nejočekávanějších filmů roku 2012.

"LOL" remake je založena na původním francouzském filmu se stejným názvem. Je založen na teenagerovi jménem Lola, htraje Cyrus, ona a její přátelé se pokouší vyrovnat s tlaky okolí na střední škole, romantiky, přátelství a zároveň uhýbat jejich někdy arogantním a zmateným rodičům.

Režie a scénář napsala Lisa Azuelos, remake měl vyjít již v polovině roku 2011. Film byl zdržen pro mezinárodní vydání z mnoha důvodů, jedním z nich byl skandál.

Soukromí operátoři ve velké Británii film okamžitě zastavili před tím, měl udeřit na kina po celém světě, po skandálu - i když skandál jen zvýšil nedočkavost na film. Výrobci měli jiné názory na scénu ve filmu, kde si můžete prohlédnout Miley charakter, Lolu, jak kouří se svými přáteli (Ashley Greene a další) .. Rychle vymazali scénu, což bylo velmi náročné.

Těšíte se na film? Doufejme, že brzy bude oficiální datum vydání.


HM4 >> Others >> Disney V.I.P. Hannah Montana Fashion Doll

19. prosince 2011 v 20:23 | Anask |  HM4 - Others
Na stránce Amazon se objevila V.I.P. Hannah Monatana panenka, můžete si jí zakoupit za 32.25$. Myslím, že tahle panenka se narozdíl od jiných "pokusů" docela povedla. Pro zakoupení klikněte zde.

Disney V.I.P. Hannah Montana Fashion Doll
+ 4 MQ Pictures were added
image host image host image host image host
Hannah Monatana Forever > Others > Disney V.I.P. Hannah Montana Fashion Doll


SU >> News >> New Information About So Undercover

19. prosince 2011 v 19:14 | Anask |  SU-News
Společnost, která distribuje film So Undercover v USA, pracuje na oficiálních stránkách filmu. Stránky budou brzy k dispozici na SoUndercoverMovie.com. Je tu také informace, že trailer k filmu se objeví v lednu. Zatím není žádná oficiální informace o světové premiéře filmu, ale při pohledu na datum vydání v jiných zemích, by měla být světová premiéra v průběhu prvních tří měsíců příštího roku!

Miley Cyrus J/P HRO Super Give Away

18. prosince 2011 v 16:22 | Anask |  Videos
Miley se nedávno spojila s oraganizací Seana Penna Help Haiti Home. Help Haiti Home byla zahájena, aby získala prostředky, které pomohou 23.000 Haiťanům, kteří v současné době žijí v J/P HRO stanovém městečku v Petionville Camp. Pomozte jim k návratu do sousedství, kde žili před zemětřesením. Máte darujte $22 nebo více a můžete získat podepsanou fotografii Miley, jak říká ve videu ! Přejít na CrowdRise.com/Haiti k odběru!

Newly surfaced interview with Universal

18. prosince 2011 v 16:11 | Anask |  Videos
Mám tu starší interview z roku 2008, kdy miley propagovala album "Breakout". Miley mluví o albu, jejím filmu a animovaném filmu Bolt.

Appearances & Events >> 2011 >> Sharing The Spirit Holiday Party at South Coast Plaza (9.12.) # 2

16. prosince 2011 v 19:45 | Anask |  Appearences & Events 2011
Sharing The Spirit Holiday Party at South Coast Plaza (9.12. 2011) # 2
+ 5 MQ Picture were added
image host image host image host image host

Going the Extra Miley for Kids

16. prosince 2011 v 19:22 | Anask
Asi 450 znevýhodněnýyh dětí získalo obrovskou porci dovolené mysli, když se k nim přidala Miley Cyrus na vánočním večírku v South Coast Plaza minulý týden.

Akce s názvem "Sharing the Spirit", byla organizována Festival of Children Foundation, The Happiness Project a Young Presidents Organization ve spojení s Cyrus a její charitou, Get Ur Good On.

Cyrus a její ndace byly nadšeni z maldých bezdomovců.

"Téměř 1,7 milionu lidí do věku 18 let zažilo bezdomovectví v letošním roce. Chci pomoci mladým lidem, zvýšit povědomí mladých lidí a řešit bezdomovectví, "řekla Cyrus. Get Ur Good Onpovzbuzuje mládež k podpoře každého jednotlivce v jeho rosšiřování "dobroty" v jejho komunitách.

Bezdomovecká mládež ve věku od 3-18, z Anaheim, Buena Park, Costa Mesa, Garden Grove a Santa Ana, byli přivezeni autobusy do South Coast Plaza. Většina byla s dobrovolníkem, který je doprovázel různými aktivitami, včetně fotografií se Santou, jízda na sobím kolotoči, umění a řemesla, nehty, vlasy a krása salon a malování na obličej. Na konci večera, každé dítě obdrželo tašku plnou dárků, určenou k pohlaví a věku, specifické pro každé dítě z nich.

South Coast Plaza zapojilo také prodejce. Microsoft Store vytvořily místnost pro dospívající vybavenou video hrami a hudbou. Sanriova Hello Kitty maskot byl na party, kde se setkával a uvítával s dětmi. Obchod LEGO hostil řemesla. I mnoho dalších obchodů se účastnilo.


...otevření poradny

13. prosince 2011 v 20:34 | Anask |  Our Diary
Před nedávnem jsem otevřela nový network > anask-miley-style.blog.cz, dnes v něm otevírám takovou malou poradnu. A na zahájení PRVNÍMU, kdo napíše svůj dotaz vytvořím animaci. Takže doufám, že dotazů bude hodně, protože měmóda opravdu baví a chci Vám jí trochu přiblížit.

Chcete poradit? Máte problém s Vaším stylem? Nevíte co si obléct? Chcete vědět, co by si oblékla Miley? Chcete vypadat jako ona? Právě pro Vás je tu naše poradna Go On (Like Miley). Nechte si poradit kliknutím na obrázek↑↑↑

E! Fashion Police love Miley’s Red Carpet look

13. prosince 2011 v 19:13 | Anask |  Videos
Ve videu E! News, E! Fashion Police upozorňují na Miley red carpet vzhled tento výkend, měla šaty Jenny Packham na American Giving Awards a Roberto Cavalli na CNN Heroes: An All-Star Tribute.

Clevver TV talks about Miley’s CNN Heroes appearance

13. prosince 2011 v 19:09 | Anask |  Videos
Máme tu další chválu na účet Miley outfitu na CNN Heroes, tentokrát od Clevver TV.

Miley Cyrus Rocks Plunging Dress

13. prosince 2011 v 19:06 | Anask |  Videos
E!News mluví o Miley outfitu na CNN Heroes.
*Toulavé Tlapky