Srpen 2012

Miley album to release in 2013: new photographer and secret projects!

31. srpna 2012 v 20:17 | Anask
Mileyin nový fotograf je Sean Michael Triana. Od té doby, co aktualizoval pár míst na jeho Facebooku a Tumblr! Řekl, že nové vlasy Mil byly jedním z hlavních důvodů, proč chtěl pracovat s Miley a že jí pomáhá "formovat novou image" jeho fotografiemi.

Miley nové album vyjde v roce 2013! Bude fotit obal alba. Sean řekl: "Album není dokončeno, a tak chci slyšet celé album, protože fotky budeme fotit podle pocitů z hudby."

Spolu s obalem alba, říká, že také mají nějaké zajímavé tajné projekty, jako fotografování pro nové webové stránky Miley v říjnu!

Candids >> 2012 >> Out and about in Los Angeles (30.8.)

31. srpna 2012 v 20:07 | Anask |  Candids 2012
Miley se po pobytu ve Philadelphii vrádila zpět do Los Angeles, kde fotí nový photoshoot pro stránku MileyCyrus.com, autorem photoshootu bude Sean Michael Triana. Mil si vyšla ven s kamarádem Vijatem, který je také fotografem.

Out and about in Los Angeles (30.8.)
+ 8HQ Pictures
image host image host image host image host

HIATUS >> Anask >> 18. - 30.8. 2012 (Soustředění)

17. srpna 2012 v 20:49 | Anask
Tyto prázdniny nebyly moc aktivní (tím myslím na blogu) a teď ještě závěr! Soustředění - hned 2 za sebou: Disco a potom Disco Show!

Soustředění bude trvat až do 30.8.! Těšte se až přijedu - budeme se snažit s LoL(ou) to tu trochu předělat: rubriky, každodenní přísun článků, networky! Doufám, že LoL(a) nemíní skončit - byla by to škoda!

Takže to berte tak, že do konce prázdnin: neobíháme, nepřidáváme, nezapisujeme se do kontrol. VELKÁ OMLUVA!

Doufám, že si konec prázdnin pořádně užijete! Těšíte se do školy :D ?

Jinak Miley se nechala ostříhat pro charitu - někteří ji odsuzují, ale mně se líbí, co dělá. Jinak toto léto se mi splnil sen - mít pejska! Je to kříženec husky z Toulavých Tlapek, nádherné 3 měsíční štěně. Takže pokud za svým snem jdete, tak se splní (jak to říká Miley)!

Other News # 23

12. srpna 2012 v 18:59 | Anask
• Miley prohlásila, že by nechtěla brzkou svadbu, také by byla ráda, kdyby se konal v Nashvillu.
• Mileyin nový singl by měl vyjít již v prosinci, nové album začátkem roku 2013.
The Fan Club Site vydalo žebříček 20ti nejoblíbenějších hudebních hvězd. Miley obsadila až 14. místo. Miley přeskočili třeba Selena Gomez, Rihanna, či Lady Gaga. Vyhrál samozřejmě Justin Bieber.
• Miley by měla vystoupit na American Music Awards se svou novou písní. Nic ale není potvrzeno!
• Miley pravděpodbně vystoupí na Video Music Awards s testrem nové písně.
• Miley každý den odpočítává na Twitteru, ale co? Dnes tweetovala "1", takže jeden den do něčeho. Fanoušci mluví o nové hudbě, někdo o vydání videí s novými písněmi. Již zítra uvidíme!

PS: Ano, podařilo se mi to a mám štěně, pokud ho chtete vidět tak na facebookových stránkách ANASK.BLOG.CZ!

Photoshoots >> 2012 >> Marie Claire

12. srpna 2012 v 18:34 | Anask |  Photoshoots 2012
V září vyjde časopis Marie Claire, kde je Miley na obálce a také je uvnitř rozhovor. Doufejme, že vyjde i v ČR.

Marie Claire
+ 8MQ Pictures
image host image host image host image host

Photoshoots >> 2012 >> Brian Bowen Smith # 2

12. srpna 2012 v 18:26 | Anask |  Photoshoots 2012
Brian Bowen je autorem těchto nádherných fotografií. Miley si s sebou na focení vzala i Happyho, který také zapózoval.

Brian Bowen Smith # 2
+ 8HQ & MQ Pictures
image host image host image host image host

Omluvte mě

11. srpna 2012 v 16:55 | LoL(a)
Ahoj..:) Určitě jste si všimli, že tu přes prázdniny skoro nejsem. A důvod? Protože si myslím, že "prázdninovat" není o prosezení dne za PC. Navíc mě v poslední době vůbec nebaví přidávat články a navíc už jsem o Miley nějak ztratila zájem, místo toho celý den poslouchám MJ♥ A na něho Miley prostě nemá. Je mi to líto, ale už prostě nemám potřebu cokoli přidávat na blog. Uvidím, jak to bude dál. Zatím mě to prosím omluvte. Omlouvám se taky hlavně Anask, prominň. Vaše LoL(a).

Miley urges fans to donate to help Paralysed Australian Sportsman

8. srpna 2012 v 9:23 | Anask
Miley Cyrus vyzvala své fanoušky, aby pomohli dary na charitu fondu zřízeného na pomoc mladého australského sportovce, který byl vážně zraněn minulý měsíc (12. července).

Beau Vernon hrál pro jeho místní Leongatha Football Cup, když se srazil s dalším sportovcem, zlámal si vaz a vykloubil si obratle.

Byl přepraven do nemocnice v Melbourne, kde absolvoval operaci zlomeného obratle, ale 23 letý sportovec byl vlevo ochrnutý.

Jeho rodiče se snaží pokrýt Vernonovi jeho lékařské poplatky a fond byl zřízen, aby pomohl získat peníze na pokrytí nákladů, a teď Cyrus, která je zasnoubená s australským Liamem Hemsworth, používá její slávu, aby pomohla sportovci.

V sérii příspěvků na Twitteru píše: "pomáhejte Beau Vernon, mladé australské fotbalové hvězdě, která utrpěla zranění páteře při fotbalu, (sic) nemá pohyb v rurou a nohou ... The Beau Vernon Fond byl zřízen pro podporu Beaua a výzva, která leží před námi je pro něj a jeho rodinu."

Miley dyes her hair Platinum Blonde

8. srpna 2012 v 9:05 | Anask |  Videos
E! News mluví o Miley nových platinových blond vlasech. Jak se Vám nové vlasy Miley líbí?

PS: Omlouvám se za tato obří videa, ale babička má jen Google a tady video nelze zmenšit.

Behind the Scenes at Miley's "Marie Claire" Photoshoot

6. srpna 2012 v 20:51 | Anask |  Videos
Miley se v září objeví na obálce magazínu Marie Claire, který je dostupný i v ČR. Nyní pro Vás mám video z focení, ke kterému mluví Miley, hovoří hlavně o svém stylu a o zasnoubení s Liamem.

PS: Stále jsem u babičky a zařizuju "tu věc", takže fotografie přidám později (tento týden).

Other News # 22

4. srpna 2012 v 21:47 | Anask
• Miley se stala obětí "swatting" žertu. Někdo totiž zavolal na policii, že v Mileyině domě se střílí, což samozřejmě byla naprostá hloupost. Policie dorazila v 6:50 do domu nic netušící Cyrus. Video zde.
• Miley se objeví na 2012 MTV Video Music Awards, což potvrdil její manažer. Akce se koná 6.9. a Miley prý zde bude i vystupovat s novou písní.
• Photoshoot a rozhovor pro Marie Claire by měl vyjít příští týden online!
Nina Dobrev se v rozhovoru zmínila o Miley: "Nakonec se chystám vdát a mít rodinu, ale ne v dohledné době," řekla Nina. "Já nebudu tahat Miley." Nina si nic neuvědomila a poté napsala omluvu na Twitter: "Poznámka k sobě, lehké srdcem komentáře se ne vždy převedou do článků v časopisech. Velký fanoušek @Mileycyrus - Potřebuješ květiny? :)"
Miley je v nahrávacím studiu a nahrává už přes 7 hodin.

PS:Omlouvám se, ale teď tak trochu nestíhám - vybaluju a zařizuju něco bombastickýho, až to bude, tak vám sem dám jeho fotku :D. Stále tu není LoL(a), takže budu i málo obíhat :(
*Toulavé Tlapky