Listopad 2012

Twitter >> TwitPics # 104

29. listopadu 2012 v 18:57 | Anask |  TwitPics
Miley a její rodina adoptovali dalšího pejska, tentokrát je to krásná holčička Penny Lane. Miley se samozřejmě pochlubila na twitteru.

- Picture 01: "Dva hrášci."
- Picture 02: "@peta myslela jsem si, že si užijete fotku nejnovějšího zachráněného přírůstku v Cyrus rodině ze @SpotRescueDogs JE TAK ROZTOMILÁ"
- Picture 03: "Definice Kodak okamžiku."
- Picture 04: "Miluji Penny Lane ❤ #rescueislove @SpotRescueDogs"

TwitPics # 104
+ 4MQ Pictures
image host image host image host image host
GALLERY LINK:
Twitter >> TwitPics


Candids >> 2012 >> Leaving a Pet Store in Los Angeles (26.11.)

28. listopadu 2012 v 20:26 | Anask |  Candids 2012
Miley, Noah a Tish adoptovali nového psíka se jménem Penny Lane. Moc to nechápu, protože v obchodě mají dva psíky, ale odcházejí jen s jedním. Možná, že toho druhého/druhou si vzala ta holčička (viz. foto). Tak uvidíme.

Leaving a Pet Store in Los Angeles (26.11.)
+ 8HQ Pictures
image host image host image host image host

Twitter >> TwitPics # 103

28. listopadu 2012 v 19:06 | Anask |  TwitPics
Miley má nového psíka! Adoptovala dalšího hafana ze Saving Spot! Dog Rescue, takže se její rodina psíků rozrostla již na 6. Psík se nejdříve jmenoval Rosie, ale Mil ho přejmenovala na Penny Lane, podívejte se na tweet: "Změna jména! @spotrescuedog Rosie je nyní "Penny Lane""

- Picture 02: "Husté zadečky zlatíček ♥"
- Picture 03: "Čas na svačinu ♥"
- Picture 04: "@tishcyrus @noahcyrus právě jsme zachránili děťátko "Rosie" od @spotrescuedogs ❤ další anděl zachráněn"

TwitPics # 103
+ 4MQ Pictures
image host image host image host image host
GALLERY LINK:
Twitter >> TwitPics

Miley chats with MSN via Skype about ‘So Undercover’

28. listopadu 2012 v 18:41 | Anask |  Videos
MSN Entertainment udělali live rozhovor s Miley přes Skype. Miley mluví o filmu "So Undercover", její roli, novém albu. Otázky byly vytvořeny fanoušky, proto je to podle mě opravdu super. Miley mluví i o One Direction.

Tish talks about Miley's new music and performance on VH1 Divas 2012

26. listopadu 2012 v 18:02 | Anask
Tish Cyrus komentovala na jejím oficiálním Twitteru (@tishcyrus) nové písně Miley, album, a také vystoupení Miley na VH1 Divas 2012, které se koná 16. prosince v Los Angeles.

Mah'_people: "@tishcyrus @TeamMileyNY Můžeme očekávat, že Miley předvede novou hudbu na VH1 Divas? 8"
Tish Cyrus: "@Mah_people @TeamMileyNY Nelze říct, ale určitě si její vystoupení ZAMILUJETE!"

WeThinkMiley: "@tishcyrus slyšela jste Mileyin nový materiál.. jaké jsou vaše myšlenky? Slyšeli jsme Bylliho, Cheyna, Jen, ale Vás ne!"
Tish Cyrus: "@WeThinkMiley slibuji, že je to ta NEJLEPŠÍ hudba, jakou KDY udělala! Producenti pracují, jsou neuvěřitelní! Jsem posedlý!"

TeamMileyNY:"@tishcyrus Budeme slyšet Mileyiny novinky již brzy? Hodně fanoušků to zajímá."
Tish Cyrus: "@TeamMileyNY Nebude to trvat dlouho!"

Shrneme-li to, tak Tish je z Mileyiny nové hudby nadšená a nebude trvat dlouho a vyjdou Mileyiny nové songy. Dále, na VH1 Divas 2012 Miley možná vystoupí s něčím novým (zatím je to překvapení).

Miley Cyrus thanks fans for Birthday Fundraising

26. listopadu 2012 v 17:40 | Anask
Miley Cyrus poděkovala svým fanouškům za získávání peněz pro charitu na počest jejích 20. narozenin.

Zpěvačka/herečka dosáhla dalšího svého milníku v pátek (23.11.), její věrní stoupenci se shromáždili a poslali organizacím, které Miley podporuje, finanční dary.

Star se dozvěděla, že její fanoušci slíbili peníze nadaci Starkey Hearing a Saving Spot! Dog Rescue, proto Miley napsala na její Twitter stránku poděkování za jejich štědrost.

V příspěvku píše: "Děkuji všem svým fanouškům, kteří darovali starkey hearing spot rescue dogs k mým narozeninám. Všichni jste zdaleka trumfly znovu nejlepší narozky v současné době!"

Nebyli to jediné charitativní dárky, které miley dostala - aktivisté z People for the Ethical Treatment of Animals (Peta) darovali Miley prase, se jménem Nora, za Mileyinu práci pro ochranu práv zvířat.

Twitter >> TwitPics # 102

25. listopadu 2012 v 20:25 | Anask |  TwitPics
V pátek (23.11.) oslavila Miley své 20. narozeniny a přidala na Twitter pár fotografií týkající se právě jich. Jak jsme Vám již oznamovali, Miley získala od společnosti PETA prasátko Noru, za její angažmá v ochraně zvířat a jejich práv.

- Picture 01: "Velká noc minulá noc. Díky všem, kteří slavili se mnou. A ano ukořistila jsem si big hoe na moje narozeniny."

TwitPics # 102
+ 4MQ Pictures
image host image host image host image host
GALLERY LINK:
Twitter >> TwitPics

Miley will perform with Borgore

24. listopadu 2012 v 17:15 | Anask
Podle TeamMileyNY, důvěryhodného zdroje mezi Smilers, bude Miley vystupovat s Borgore s písní "Decisions" na jeho show. Show se bude konat dne 7. prosince v Los Angeles. Podívejte se na tweet:


Vypadá to, že @MileyCyrus bude hrát v LA na show @Borgore 7. prosince! #Decisions


Miley Cyrus receives pig for birthday

24. listopadu 2012 v 16:56 | Anask
Miley Cyrus dostala k narozeninám v pátek jako mazlíčka prasátko.

PETA (Lidé pro etické zacházení se zvířaty) sponzorovali zvíře se jménem Nora pro již 20ti letou zpěvačku a herečku, aby oslavili její velký den a poděkovali jí za její oddanost k právům zvířat.

PETA vice prezidentka Tracy Reiman uvedla: "PETA věděla, že darovat zachráněné prase byl perfektní dárek k narozeninám pro mladou ženu, která tráví tolik času, aby podpořila ostatní a pomohla zvířatům."

"Od podporování dobrých adopcí, po mluvení o krávách, které trpí na mléčných farmách, Miley nikdy nenechá toho, aby její miliony fanoušků věděli, co mohou udělat, aby byl svět mísem o něco laskavějším."

Miley je zasnoubená se star "The Hunger Games" Liamem Hemsworth, ale nedávno trvala na tom, že se v žádném spěchu nechtějí vzít, protože už cítí, že vzali.

Hvězda - která v současné době pracuje na novém albu - řekla: "Já jsem vdaná v mém srdci a mé mysli. Dělám všechno, co bych dělala, kdybych měla papír, ale já chci mít čas a skutečně si o užít."

"Nejdůležitější je teď... Chci, aby lidé slyšeli, co chci říct a vydat album, takže když tam je čas, tak si mohu vzít volno, budu se cítit jako bych dosáhla té věci. Pak si mohu odpočinout a užít si manželstí."

Ještě jednou gratulujeme Miley!

Happy 20th Birthday Miley!

23. listopadu 2012 v 19:48 | Anask
Milá Miley,
už je Ti 20 let, jsi krásná, úspěšná velkorysá a úžasná. Máš ještě celý život před sebou, čeká Tě svadba, nové úspěchy láska i zklamání. Ale vžy zůstaň svá, protože takovou Tě máme radi. Nepřetvařuj se, zpívej, to co cítíš, miluj toho, koho miluješ. Každý den mi rozzáří Tvůj krásný originální hlas, nepřestávej zpívat a nepřestávej se smát, protože bez úsměvu by to nebyl život. Buď naše Smiley Miley, vždy Tě udržíme nad vodou a podpoříme Tě. Když slyším tvůj zpěv, slyším poslání, když te vidím hrát, vidím snažení a lásku k herectví. Když tě vidím, jak pomáháš musím se usmát, protože svět bez tebe by byl ohromě chudší. Buď stále taková jaká jsi, ať Tě nikdo nezmění. Budu tě stále obdivova, protože Ty jsi člověk, který už se nenarodí. Vše nejlepší k narozeninám.

S láskou tvůj fanoušek #1,
Anask

Tady je video s výtvory z projektu "Happy 20th Birthday MIley Cyrus": zde.
(je chráněno autorskými právy, proto nelze vložit, jde dát jen URL)

Please Meet Miley Cyrus' Shorter-Than-Before, Platinum Haircut

21. listopadu 2012 v 20:11 | Anask
Nový účes bylo pro Miley opravdu velké rozhodnutí a ona jej nelituje. Cítí se svá a volná. pro fanoušky to byl ale šok. z dlouhovlasé Miley se najdnou stala ta krátkovlasá rebelka. ale nezapomeňme, že Miley díky svím vlasům dělá, to co opravdu chce.

Díky novému sestřihu se Miley ujal producent Pharell Williams, který produkuje alba hvězd jako Justin Bieber, či Rihanna.

Jak jste si mohli všimnout Miley měla ještě kratší její pixie-cut, když byla na Brodwayi na muzikálu Chicago (vypadala naprosto úžasně - podle mě). Ale také více platinum blond. To vzbudilo velký poprask a lidé teď říkají, že půjde jako Britney Spears dohola.

Miley před nedávnem ale své fanoušky ujistila, že s novým albem přichází nová image. A také, že na své svatbě (jaro 2013) chce mít znovu dlouhé vlasy.

Každý máme svůj obrázek o novém účesu Miley, ale soudit člověka nelze podle vzhledu, ale podle jeho činnů. Vyzíváme proto všechny, aby se zamysleli na tím, jestli má cenu Miley urážet. Miley je teď tím, čím chce oprvdu být. Už není Hannah Montana, milá Disney star, je to Miley Cyrus!

PS: Za dva dny slaví Miley narozeniny! Máte poslední šance odeslat výtvory do narozeninového projektu (v záhlaví)!

Vote for Miley in "Capricho Awards"!

21. listopadu 2012 v 19:30 | Anask
Na stránkách časopisu Capricho se otevřelo hlasování za uplynulý rok "Capricho Awards", Miley byla samozřejmě nominována, a to na čtyři kategorie!

Kategorie jsou: Nejvíce stylová, Nejlepší Twitter, Slandál roku (nový účes Miley) a Nejlepší opravdový pár (s jejím přítelem Liamem Hemsworth).

Hlasovat můžete zde.

Will Miley Cyrus promo "Millions of Milkshakes" in Dubai?

18. listopadu 2012 v 18:29 | Anask
Seznam osobností jedoucích do Dubaje se zdá být stále větší a větší, s nejnovější informace je, že pop princezna, Miley Cyrus pocestuje také.

Říká se, že zasnoubená zpěvačka pojede do regionu na Středním východě, kde bude dělat turné pro maloobchodní značku "Millions of Milkshakes", kteří minulý rok vyslali televizní reality hvězdu Kim Kardashian do Dubaje a v loňském roce navštíví Kuvajt a Bahrajn (v termínu od 29.11. - 1.12.).

Kim byla doprovázena její slavnou mámou, Kris Jenner, a jak se zdá, je Miley zase v centru pozornosti také se svojí rodinou.

Sheeraz Hasan, zakladatel "Millions of Milkshakes" a muž, který řídí celé turné, tweetoval přes víkend: "Na schůzkách jsem diskutoval s Miley Cyrus, Tish Cyrus, Billy Ray Cyrus, aby navštívili Dubaj, Katar, Bahrajn, Kuvajt a Indii."

Miley matka, Tish reagovala na tweet: "Ráda bych navštívila Dubaj. Je to můj sen."

Vše je nejasné, kdy Cyrus zamíří do "Sunshine City", ale šeptá se, že cesta by se mohla spojit s výletem Miley a jejího snoubence do Abú Dhabi příští rok v březnu.

Herec Liam Hemsworth by měl zavítat do hlavního města příští rok na natáčení filmu s herci Anthonym Hopkins, Zacem Efron a Dwaynem Johnson.

Zdroj také řekl, že koncert Miley by se mohl pojit s mega akcí Justina Biebera 4.5. 2013 v Sevens Stadium, kde Miley pravděpodobně vystoupí.

SU >> News >> "So Undercover" will be released on DVD Blu-ray in the U.S.

17. listopadu 2012 v 19:15 | Anask |  SU-News
Na twitteru @MileyCyrusBz dnes oznámili, že film "So Undercover" bude uvolněna přímo na DVD a Blu-ray ve Spojených státech. Podívejte se na tweet:

So Undercover bude uvolněno přímo na DVD a Blu-ray, VOD na vyžádání ve Spojených státech dne 5.2. 2013!Twitter @MileyCyrusBz je docela spolehlivý zdroj, ale není to žádné oficiální potvrzení, několik stránek zase potvrdilo, že film půjde do kin. Tak uvidíme.

Pheed >> Pictures # 3

17. listopadu 2012 v 18:55 | Anask |  Pheed - Pictures
Miley a její kamarád si spolu užívali odpoledne a úžasně se vystrojili. Další dvě fotky jsou s pejskem, u kterého se Miley postarala o adopci a vzal si ho opravdu milý kluk, se kterým se Miley spřátelila.

- Picture 01: "@MileyCyrus právě swagged shit pryč z nás... Proč jsme tak ghetto boo"

Picture # 3
+ 3MQ Pictures
image host image host image host
GALLERY LINK:
Pheed >> Picture

Twitter >> TwitPics # 101

17. listopadu 2012 v 18:44 | Anask |  TwitPics
Miley přidala novou fotku na Twitter.

- Picture 01: "Vystrojila jsem se, ale nemám kam jít. #pimpsuit"

TwitPics # 101
+ 1MQ Picture
image host
GALLERY LINK:
Twitter >> TwitPics

Candids >> 2012 >> Out for Dinner in L.A. (15.11.)

17. listopadu 2012 v 18:21 | Anask |  Candids 2012
Miley byla se svým snoubencem Liamem a kamarády v restauraci na večeři. Miley teď má strašně málo času na Liama, protože pracuje na novém albu.

Out for Dinner in L.A. (15.11.)
+ 8HQ Pictures
image host image host image host image host

Photoshoots >> 2012 >> Brian Bowen Smith # 4

17. listopadu 2012 v 18:06 | Anask |  Photoshoots 2012
Brian Bowen Smith # 4
+ 1HQ Picture
image host
GALLERY LINK:
Photoshoots >> 2012 >> Brian Bowen Smith

Candids >> 2012 >> Arriving At The Recording Studio In Hollywood (14.11.)

15. listopadu 2012 v 19:37 | Anask |  Candids 2012
Miley byla včera s maminkou Tish v nahrávacím studiu. Mil měla úžasný outfit.

Arriving At The Recording Studio In Hollywood (14.11.)
+ 8HQ Pictures
image host image host image host image host
*Toulavé Tlapky