Leden 2013

Miley Cyrus Signed A Contract With RCA Records

30. ledna 2013 v 19:21 | Anask
Billboard potvrdil, jak se očekávalo, že Miley spolupracuje s RCA a nahrávací společnosti Sony Music. Adam Lambert, Full Fighters, Ke $a, Britney Spears, Christina Aguilera, atd. nahrávají u RCA Records. Podívejte se na článek od Billboard:

Po roce 2010 s nezaujatým "Can't Be Tamed" se Miley uvolnila a oddědila cesty s Hollywood Records, což byla příležitost k dalšímu rozšíření svého populárního hlasu do nových a ostřejších míst, dosti lákavé pro 19ti letou umělkyni, dříve známou jako Hannah Montana. Jak řekla pro Billboard na IHeartRadio festivalu v září v Las Vegas, Cyrus si rezervovala studio na čas s hip-hopovými producenty jako Pharrell Williams, Hit-Boy a Da Internz, který režíroval Rihannin "Birthday Cake" a Big Seanovu píseň "A$$". Cyrus stále mluvila ve spojení kolem IHeartRadio, ale Billboard se od té doby dozvěděl, že zpěvačka podepsala smlouvu s RCA pro vydání později tento rok a že Dr. Luke bude mezi spolupracovníky na albu.

Všechno tedy do sebe krásně zapadá, takže Miley podepsala smlouvu jak se Sony Music, tak s RCA Records.

Interview >> Miley Cyrus Is Our March Cover Girl!

29. ledna 2013 v 19:30 | Anask
V minulých dvou letech Miley nebyla moc vidět ve světě hudby, Miley Cyrus se zasnoubila, oholila si hlavu, udělala několik filmů a chystá se vydat netrpělivě očekávané album. Nyní tao necenzurovaný hvězda neodpovídá nikomu, ale sobě.

Pokoj, kde jsem právě s Miley Cyrus, je jen kousek od vchodu do jejího sídla v Toluca Lake, Los Angeles, který byl používán k uskladnění otcových kytar. Nedávno renovovaný, teď je na sto procent Miley: pokoj je naplněný upomínkami, které ukazují, kdo tato bývalá dětská hvězda byla a kdo to je teď, ve věku 20 let.

Je tu fotka pětileté Miley sedící na klíně svého otce, Billy Raye, v SeaWorld. Nedaleko je fotka, kde se vášnivně objímá s Hunger Games star, Liamem Hemsworth, která bylo pořízena pár hodin po jejich zasnoubení. Kniha umění od Tima Burtona, který režíroval Miley v jejím prvním filmu, Big Fish, dominuje stolu, zatímco fotografie s obsazením z jejího nového filmu, So Undercover, je umístěna na knižní polici kousek dál. Pod touto fotkou je větev stromu, do které Mileyin bývalý strážný vytesaltvar kytarového vřeteníku a hmatníku - připomínka, že Miley bude brzy vydá nové album, její první odbalení do show (Hannah Montana), která dělala tak slavnou.

V místnosti může stěží nezehlédnout energetickou hvězdu, která se snaží usadit v křesle, pak se někdy opře o opěradlo, a jindy se nakloní nad obsah svého iPhonu, který je plný obrazků Liama, jejích psů a screenshotů z filmu Liz a Dick. Ona je oblečená v kostkované košili, ale její vlasy jsou platinum blond a oholené na bocích, druhu vzhledu, kterýsi může dovolit pouze žena, která skutečně věří v sama sebe. Kdo jiný to může být, než Miley. (Rozhovor v "Celém článku".)

Pheed >> Videos # 2

29. ledna 2013 v 19:12 | Anask |  Pheed - Videos
Miley přidala na Pheed nové video, které pochází ze včera a ukazuje, jak Miley honí jeden bláznivý paparazzi. Miley to samozřejmě komentuje.

"V odpovědi na fotky, kdy jsem se pokusila vzít své psy na procházku, zatímco mě obtěžoval muž, kterého jsem nikdy předtím neviděla... Vše pro vaši zábavu myslím. Doufám, že to je poučné. Nemluvě o tom, že jezdil v "handicap" vozidle z nedbalosti, když jsem šla po čtvrti plné dětí a modlila jsem se, aby nenarazil do nějakéjo malého dítěte, nebo jednoho z mých psů... Ztratila jsem již příliš letos, nechci to prožít znovu," napsala Miley k videu.


Candids >> 2013 >> Walking Around The Neighborhood In Toluca Lake (28.1.)

29. ledna 2013 v 16:57 | Anask |  Candids 2013
Paparazzi včera vyfotografovali Miley, jak v šedé mikině venčí se svým kamarádem Cheynem pejsky Mary Jane, Happyho (s Cheynem) a Floyda (s Miley). Miley naschvál fotila paparazzi, aby věděli, jaké to je, když jí někdo pořád fotí a sleduje.

Walking Around The Neighborhood In Toluca Lake (28.1.)
+ 29HQ Pictures
image host image host image host image host

Twitter >> TwitPics # 123

29. ledna 2013 v 15:55 | Anask |  TwitPics
Miley přidala několik nových fotek na Twitter se svými psíky.

- Picture 01: "Rozmazlená, zkažená."
- Picture 02:"❤❤❤"
- Picture 05: "Právě jsem se setkala s nejroztomilejším štěnětem na světě (kromě mých zlatíček, pochopitelně) podívejte se @ ty oči! Skočilo mi přímo do klína! Tak sladké!"

Tweety Jacqueliene:
- Picture 04: "❤ dostala jsem fotku od @MileyCyrus nosící @RADANDREFINED! Polibky zpět pro Vás! @jacquelinerezak #majorbabe #radandrefined"

TwitPics # 123
+ 6MQ Pictures
image host image host image host image host


Photoshoots >> 2013 >> Cosmopolitan Magazine # 2

27. ledna 2013 v 20:20 | Anask |  Photoshoots 2013
Miley je cover girl nového Cosmopolitanu, jak už jsme Vám oznámili. Miley poskytla opravdu velký rozhovor a v rozhovoru my jsme se měli dozvědět něco o novém albu, filmu "So Undercover", nebo o její lásce k Liamovi, Miley nám také prozradí, co zrovna poslouchá. Již jsm psala českému Cosmopolitanu, ale ten zatím neví, jestli časopis s Miley vyjde i v ČR, máme se prý nechat překvapit.

Cosmopolitan Magazine # 2
+ 6HQ & MQ Pictures
image host image host image host image host

Miley Will Be One Of The Attractions At Mawazine Festival in Morocco?

27. ledna 2013 v 19:31 | Anask
Na webu Concert Maroc bylo oznámeno, že se stane Miley jednou z největších atrakcí na Festival Mawazine v Maroku.

Každoroční hudební festival se bude konat od 24. května a 1. června. Podívejte se tabulku, kde je napsána právě Miley na webových stránkách: zde.

Přes potvrzení marockého webu ještě nic nemá žádné potvrzení ze spolehlivých zdrojů!

Photoshoots >> 2013 >> Cosmopolitan Magazine

26. ledna 2013 v 11:42 | Anask |  Photoshoots 2013
Včera byl zveřejněn první kousek Cosmopolitan Puzzle s Miley (2. obrázek), dnes by měla být zveřejněna druhá část na Twitteru. Cosmopolitan si myslel, že tím fanoušky pořádně napne, ale pravděpodobně nedopatřením někdo zveřejnil i celou obálku. Ale i tak je to myslím pěkné, že si Miley "můžeme složit", protže přece jen fotky z puzzle jsou kvalitnější. Miley má na sobě Roberto Cavalli outfit a moc jí to sluší.

Cosmopolitan Magazine
+ 3MQ Pictures
image host image host image host
GALLERY LINK:
Photoshoots >> 2013 >> Cosmopolitan Magazine

Twitter >> TwitPics # 122

26. ledna 2013 v 11:29 | Anask |  TwitPics
Miley přidala pár nových fotek na Twitter, na jedné z fotek učí maminku Tish tkz. Miley's bun.

- Picture 01: "Mám, nebo nemám si to koupit? @simoneharouche je to moc holčičí? #lady #slut"
- Picture 02:"učení @tishcyrus, jak to udělat drdol. Ale není nikdo, kdo má drdol jako MC. Musela jsem ho dát na uměleckou formu."
- Picture 03: "Roztomilý bratr Bean opravdu potřebuje domov. @SpotRescueDogs podívejte se na ten obličej ❤❤❤"

TwitPics # 122
+ 3MQ Pictures
image host image host image host
GALLERY LINK:
Twitter >> TwitPics

Personals >> 2013 >> With Fans # 2

26. ledna 2013 v 10:42 | Anask |  Personal
Miley se stekla s několika fanoušky při nákupech v New Yorku. Poslední fotka pochází z Ottawy, kde byla Miley s Liamem před několika dny.

With Fans # 2
+ 6MQ Pictures
image host image host image host image host

Miley Was In Ottawa With Liam

24. ledna 2013 v 19:14 | Anask
Zdá se, že Miley byla s Liamem v Ottawě podle kanadských svědků. V úterý večer pár odletěl do Ottawy, ale jen na den, kvůli novému projektu Liama. V Ottawě Miley navštívila obchod, jehož majitel s ní a Liamem krátce promluvil:

"Jeden z mých kolegů řekl: 'Hej, Miley Cyrus je tady.' A já jsem řekl: 'Co? Děláš si srandu? Co tím myslíš, že Miley Cyrus je tady?' Bylo to tak neskutečné. Neměli jsme žádný důvod se domnívat, že budou ve městě a já jsem nevěděl, že se něco změní v tomto městě a stále nevím, co bude natočeno v našem městě."

Muž nemluvil dlouho s párem, ale musel se zeptat, co dělají v Ottawě: "Říkali, že jsou tady kolem na celodenní práci. Myslím, že zítra tu už nebudou. Jen tu asi přestupují na jiný let."

V současné době je pár spolu s maminkou Tish a Braison v New Yorku. Tish o tom napsala na Twitter, informace o páru v New Yorku pochází z dobrého zdroje. Je možné, že Miley je tam za účelem vydání nového alba.

Nick Jonas Answered Question About Miley

24. ledna 2013 v 18:58 | Anask
Během konference ke zviditelnění reality show "Married to Jonas", která se konala 23.1. v Mexiku, odpověděl Nick Jonas i na otázku týkající se Miley!

Nick řekl, že miluje Latinskou Ameriku a že je rád, že je zpátky u fanoušků. Také řekl, že písně na novém albu jsou o milostných vztazích a zkušenostet z nich.

Když se zeptali, jestli je nějaká píseň na jeho albu o jeho ex-přítelkyni Miley Cyrus on jen odpověděl: "Existuje několik písní pro různé osoby."

Nick tedy potvrdil, že píseň "Wedding Bells" je věnována Miley!

We Will See Miley's Cover Of Cosmopolitan Tomorrow

24. ledna 2013 v 18:38 | Anask
Časopis Cosmopolitan včera oznámil, že již v pátek zveřejní na Twitteru kousek po kousku obálku s Miley

Cosmopolitan napsal na Twitter: "Je tu oznámení: brzy uvolníme @MileyCyrus cover - kousek po kousku - na Twitteru, začínáme v pátek. Buďte vzrušené, bitches. #MileyCosmo"

Časopis se slečnou Cyrus oficiálně vyjde 5. února v USA a bude to březnové vydání. Pravděpodobně budou tři různé druhy obálek. Je dost možné, že rozhovor vyjde i v českém Cosmopolitanu.

P!nk Talks About Miley At iTunes Festival!

23. ledna 2013 v 21:25 | Anask |  Videos
Zpěvačka P!nk se během iTunes Festival zmínila o Miley a jejím účesu. Festival se konal 13.9. v roce 2012. P!nk mluvila o Miles v 28:45 na videu níže. Přečtěte si, co řekla: "Jak vypadají moje vlasy? Můj nový Miley Cyrus sestřih... Jak mi to jde? My milujeme Miley, milujeme Miley."

Scans >> 2013 >> Bravo Nr.5

23. ledna 2013 v 21:01 | Anask
Německé Bravo zveřejnilo rozhovor s Miley. Ti, co neumí dobře německy, si nijak nepočtou. Doufejme, že tento článek vyjde i v českém Bravu.

Bravo Nr.5
+ 6HQ Pictures
image host image host image host image host

So Undercover >> Stills # 16

23. ledna 2013 v 20:39 | Anask |  SU-Stills
Molly Morris (Miley Cyrus) pracuje se svým taťkou jako soukromí detektivové, ale to jim zrovna tolik nevynáší a k tomu Mollyin otec miluje sázení. Molly je proto donucena pracovat pro FBI a ochránit dceru mafiána v dívčím spolku. Tak to je popis nového filmu s Miley "So Undercover". Podívejte se na novou fotku, na které Molly sleduje Alex, dceru mafiána, která se setkává na tajném místě s jejím profesorem.

Stills # 16
+ 1MQ Picture
image host
GALLERY LINK:
So Undercover >> Stills

Personals >> 2013 >> With Fans # 1

23. ledna 2013 v 20:20 | Anask |  Personal
Miley je stále ještě na dovolené v Kostarice, kde se setkala také z mnoha fanoušky. Podívejte se na fotky s fanoušky z tohoto roku.

With Fans # 1
+ 6MQ Pictures
image host image host image host image host

Miley Cyrus asks fans to help her reach ‘Maxim’s Hot 100’ list: ‘Keep votingggg’

21. ledna 2013 v 19:31 | Anask
Miley Cyrus chce být známá díky tomu, že je sexy. Umělkyně, která byla kdysi považována za vzor pro dívky na Disney Channelu, nyní pilně pracuje na své nové image. S novým účesem, různým oblečením a několika pohyby, které zvýší obočí se zdá, že Miley Cyrus není hotova. V neděli požádala fanoušky, aby pro ní hlasovali v anketě Maxim's Hot 100 List.

"Moji fanoušci jsou jako časovaná bomba. Jděte hlasovattttt,"tweetovala Miley Cyrus z jejího oficiálního účtu na Twitteru. Dala fanouškům odkaz na stránky časopisu, Miley by chtěla tolik hlasů, aby se dostala do top 100.

Jak by někdo mohl poukázat, Miley toto ukázala 11 milionům fanoušků, což bude mít opravdu velkou sílu. Seznam Maxim byl vždy o nejkrásnějších a sexy ženách v Americe a dostat na seznam zajímavé a krásné umělkyně. Pak znovu, pokud Miley Cyrus může informovat 11 milionů lidí, aby hlasovaní, pak má velkou šanci se do top 100 dostat.

Hlasujte pro Miley zde.

Miley and Liam On The List "Top-Profitable Pairs In Hollywood"

20. ledna 2013 v 20:57 | Anask
Časopis Forbes sestavil seznam "Top-výnosných párů v Hollywoodu", 8. místo patří Miley s Liamem ve filmu "The Last Song", do této doby oni vydělali 63.000.000 dolarů. První místo obsadila Twilight dvojice - Kristen Stewart a Robert Pattinson. Celý seznam můžete vidět zde.

Cyrus a Hemsworth byli úspěšní nejen v "The Last Song" (příběh Nicholase Sparkse), ale také našli lásku. V současné době je pár v reálném životě zasnouben.
*Toulavé Tlapky