Březen 2013

Photoshoots >> 2013 >> Rock The Vote

31. března 2013 v 20:14 | Anask |  Photoshoots 2013
Byly zveřejněny exkluzivní a vysoce kvalitní fotografie z kampaně "Rock The Vote". Tuto kampaň podpořila Miley v loňském roce, aby vyzvala mladé lidi k hlasování v prezidentských volbách. Miley to na fotkách velmi sluší.

Rock The Vote
+ 11HQ Pictures
image host image host image host image host

E! Online Brazil: Top 5 Tattoos Of Couples!

31. března 2013 v 19:48 | Anask
Miley a Liam mají stejná tetování a webové stránky E! Online Brasil hovořili o jednom z nich. Kromě citací bývalého amerického prezidenta Theodora Roosevelta (foto zde), které mají vytetované na pažích, Miley a její přítel mají napsáno slovo "Bad" na jejich prstech a také vytetovanou mexickou lebku nad kotníkem! Toto napsali brazilské stránky E! Online:

Přestože jsou uprostřed údajné krize, Miley a Liam, kteří jsou zasnoubeni už skoro rok, mají vytetované na jejich pažích fráze z projevu bývalého amerického prezidenta Theodora Roosevelta z roku 1910.

Řeč v plném rozsahu zní takto: "Víra patří k člověku, který je vlastně v aréně, jehož tvář je poznamenána prachem a potem a krví, kteří se snaží statečně, kteří chybují a udeří znovu a znovu, protože to je úsilí bez chyby nebo vady, ale kdo ví, velké studium, velká pobožnost, která je pro dobrou věc, která v nejlepším případě, když selže, alespoň se pak pokusí jít na jeho místo, nikdy nesmí mít duši Paula Giamattiho a být plachý, potom nepozná ani vítězství ani porážku."


Other News # 36

30. března 2013 v 20:58 | Anask
• Časopis Maxim znovu založil anketu o "Nejvíce sexy ženu roku 2013" a Miley je opět nominována. Můžete hlasovat zde a to každý den.
• Miley byla nominována na NewNowNext Awards 2013 v kategorii Best New Do. Můžete hlasovat kolikrát chcete, nebo stačí napsat na Twitter #NNNAMileyCyrus. Můžete hlasovat zde.
• Také začalo celoroční hlasování o "Nejslavnější celebritu". Miley je aktuálně na 22. místě. Hlasujte zde.
• Americká rapper Waka Flocka Flame řekl, že by si ráda zazpíval s Miley. Také řekl, že mu Miley přijde sexy a líbí se mu její nový účes.
• Miley se objevila ve druhé epizodě reality show rappera Maca Millera "Mac Miller and The Most Dope Family". Miley se objevila na jeho party. Ve videu (zde) se Miley objeví v 15:51 a v 17:29. Také se objevila informace, že Mac Miller spolupracuje s Miley na jejím albu.
• Miley postoupila so semifinále o nejlepší zpěvačku. Právě je v duelu se zpěvačkou Adele, která nazpívala světoznámou píseň "Skyfall". Miley zatím vede, pokud postoupí do finále, tak bude soutěžit s Britney Spears. Hlasujte zde.
• 23.4. se bude vysílat projekt "CBS Special: R.E.A.L. Change", do kterého se Miley zapojila v roce 2011 a nadaci, která stojí za tímto projektem, darovala piáno.
• Mileyin kadeřník, Chris McMillan v nedávném rozhovoru prozradil, jak vznikl Mileyin účes. Nejdříve jí jen obarvil vlasy a jí se to líbilo, tak pořád zesvětloval a zkracoval, až jí nakonec řekl: "Měla by ses nechat ostříhat jako kluk: jsi rozkošná, mladá, pracuješ, vlasy ti dorostou."

Candids >> 2013 >> Driving To A Studio In Hollywood (29.3.)

30. března 2013 v 20:15 | Anask |  Candids 2013
Miley byla včera vyfotografována paparazzi, jak jede do studia Jima Hensona.

Driving To A Studio In Hollywood (29.3.)
+ 9HQ Pictures
image host image host image host image host

Candids >> 2013 >> Arriving At The Recording Studio In Los Angeles (27.3.)

30. března 2013 v 20:05 | Anask |  Candids 2013
Arriving At The Recording Studio In Los Angeles (27.3.)
+ 12HQ Pictures
image host image host image host image host

Scans >> 2013 >> Cosmopolitan CZ

28. března 2013 v 21:15 | Anask |  Scans 2013
Miley se konečně objevila na obálce českého Cosmopolitanu. Uvnitř naleznete velký rozhovor s Miley. Prosím kopírujte tyto scany jen s viditelným zdrojem. Cosmopolitan stojí 99,90 Kč, na Slovensku ho koupíte za 4,59 €.

Cosmopolitan CZ
+ 5HQ Pictures
image host image host image host image host


Miley Cyrus On "On Air With Ryan Seacrest" Video

26. března 2013 v 18:51 | Anask |  Videos
Objevilo se video z rádiové show "On Air With Ryan Seacrest", zatím je to první část, ale brzy bude zveřejněna i druhá.

Miley Will Appear In Justin Bieber's New Movie

26. března 2013 v 18:41 | Anask
Po účasti ve filmu Never Say Never3D o životě Justina Biebera, ve kterém Miley zpívala "Overboard". DailyStar UK dnes oznámili, že Miley se také objeví v jeho novém filmu. Premiéra tohoto filmu je naplánována na konec tohoto roku.

Justin Bieber dostal rozpočet na 15 milionů liber, aby natočit druhý film o svém životě ve 3D.

První film o zpěvákovi "Never Say Never" byl nejvídělnější film a muzikál všech dob, vydělal v přepočtu 65 milionů dolarů.

Zdroj řekl:
"Justin uvolní nový film před Vánocemi."

"Jeho ex Selena Gomez nebude ve filmu, ale budou použity některé snímky z katastrofálního průchodu jeho turné po Londýně."

"Justin natočil jeho vlastní videa a vyjádřil v nich své pocity o tom, co se stalo."

"On také plánuje mít ve filmu jeho slavné přátele, jako je The Wanted, Miley Cyrus a rapper Lil Twist. Ti se také objeví ve filmu."

Miley Cyrus Will Release Two New Songs In April!

26. března 2013 v 18:19 | Anask
Webové stránky časopisu Capricho se také zajímají o nové písněMiley, která budou vydány v dubnu.

Miley Cyrus v dubnu vydá dvě nové písně!

Můžete spustit odpočítávání! Měsíc duben bude plný novinek o dlouho očekávaném návratu neuvěřitelné hudební divy Miley Cyrus!

V posledních měsících Miley byla tvrdě pracuje na vytváření jejího nového CD a informuje své fanoušky, že píše na Twitter novinky a přidává fotografie ze studia. A k našemu potěšení, minulý víkend blondýna potvrdila na Twitteru, že vydá dvě nové písně již v dubnu! Vyšilujeme z toho!

Nové skladby budou rozhodně úžasné. Důvod? Miley spolupracujke se Snoop Doggem aWill.i.amem! Názvy písní byly také zveřejněny. "Fall Down" bude duet s Will.i.amem a "Ashtrays & Heartbreaks" se Snoopem! Těšíte se?


Snoop Dogg Gets "Reincarnated" With Drake, Rita Ora, Miley Cyrus & Chris Brown

26. března 2013 v 16:46 | Anask
Snoop Dogg je reinkarnovaný jako Snoop Lion s jeho nadcházejícím sólovým albem, které vyjde 23. dubna. Výkonným producentem je Major Lazer a Diplo, legenda západního pobřeží spolupracovala s hvězdami jako Drake, Chris Brown, Miley Cyrus, Akon, Mavado, Popcaan, nebo Busta Rhymes na 16ti písňovém projektu, který byl zaznamenán během zájezdu na Jamajku.

Doprovodný "Reincarnated" film, který dokumentuje Snoopův výlet na karibský ostrov je v současné době v kinech po celém světě. Stream jeho nového singlu "No Guns Allowed" s Drakem a Cori B zde.

Snoop Lion - "Reincarnated" (Seznam skladeb):
1. Rebel Way
2. Here Comes the King (Feat. Angela Hunte)
3. Lighters Up (Feat. Mavado & Popcaan)
4. So Long (Feat. Angela Hunte)
5. Get Away (Feat. Angela Hunte)
6. No Guns Allowed (Feat Drake & Cori B)
7. Fruit Juice (Feat. Mr. Vegas)
8. Smoke the Weed (Feat. Collie Budz)
9. Tired of Running (Feat. Akon)
10. The Good Good (Feat. Iza)
11. Torn Apart (Feat. Rita Ora)
12. Ashtrays & Heartbreaks (Feat. Miley Cyrus)
13. Boulevard (Feat. Jahdan Blakkamoore)
14. Remedy (Feat. Busta Rhymes & Chris Brown)
15. La La La
16. Harder Times (Feat. Jahdan Blakkamoore)

Miley Cyrus' Single "Fall Down" Feat. Will.i.am Feature Preview

25. března 2013 v 18:51 | Anask |  Videos
Objevila se údajná ukázka nové písně Will.i.ama a Miley Cyrus "Fall Down". Ve videu je napsáno, že ho sdílela sama Miley, ale není to ověřené (spíše je to fáma).

Other News # 35

24. března 2013 v 18:21 | Anask
• Zpěvák Adam Lambert byl tázán svými fanoušky na Twitteru, co si myslí o Miley. "Je v pohodě. Potkal jsem ji v průchodu. Je velmi na úrovni. Zdá se, že je schopna povznést se nad všemi těmi typickými nesmysly. Těším se na to, až uslyším její novou hudbu."
• Miley se byla před pár dny podívat na její Ziggy, která nešťostnou náhodou (při hraní) usmrtila fenku Lilu. Ziggy se v novém domově velmi líbí a miluje své nové páničky. Ziggy se už prý ani nestýská a protože rodina, která teď má Ziggy, nemá děti ani jiné psy, tak věnuje veškerý čas právě jí.
• Dnes se fanoušci Justina Biebera, Miley Cyrus a Demi Lovato z České republiky a Slovenska pokouší o trend na Twitteru: Czech Needs JB Miley And Demi. Pomožte nám a tweetujte dnes od 19:00. Více informací zde.
• Dnes je to přesně 7 let od doby, kdy začal seriál "Hannah Montana". Seriál, díky kterému se stala z Miley hvězda. Fanoušci tedy dnes vzpomínají na všechny krásné scény apod., proto vytvořili trend na Twitteru #7YearsOfHannahMontana.

Miley Cyrus & Liam Hemsworth Back Together: Wedding Planning Is In Full Swing!

24. března 2013 v 17:47 | Anask
Svatební plánování pokračuje!

Hádejte, Miley uhladila všechny věci mezi ní a Hunger Games fešákem! Vypadá to, že tento kolotoč romantiky a rozchodů skončí opravdu velkou svatbou.

Nyní víme, že Liam Hemsworth je zpět v USA a jeden ze zdrojů tvrdí, že je právě s Miley. "Liam Hemsworth se vrátil domů ze své cesty do Austrálie a Manily pozdě ve středu, a ti dva byli 'neoddělitelní'," řekl zdroj časopisu People.

"Vzhledem k tomu, že Liam se vrátil do Los Angeles, Miley je v nejlepším rozpoložení. Jsou spolu a budou pokračovat ve svých svatebních plánech," dodává zdroj, který je blízký páru. Takže tu máme potvrzeno, že vztah neskončil.

Ráno v pátek byla Cyrus na KIIS FM v programu s Ryanem Seacrest a mluvila o svém "twerking" videu, který se šířilo tento týden po internetu.

"Miley byla ve skvělé náladě," říká divák, dodává: "Měla na sobě ten prsten," odkazuje na zásnubní prsten, který dal Hemsworth slečně Cyrus v květnu minulého roku.

Songs "Fall Down" & "Ashtrays And Heartbreaks" – Out 23rd April

24. března 2013 v 16:53 | Anask
Připravte se - nová hudba se blíží!

Počátkem tohoto týdne bylo potvrzeno, že Miley spolupracovala s Will.i.amem na písni zvané "Fall Down", která bude uvedena na jeho albu #willpower.

Miley také potvrdila v rádiové show "On Air With Ryan Seacrest", že spolupracuje se Snoop Doggem na jeho albu na písni s názvem "Ashtrays & Heartbreaks".

Obě alba budou vydána v dubnu - 22. ve Velké Británii, 23. v USA. Doufejme, že obě písně budou dobré, také je dost možné, že jedna z nich bude dokonce vydána jako singl!

Tyto písě budou něco jako před-promo na Mileyino vlastní album, které vyjde v druhé polovině tohoto roku.

Appearances & Events >> 2013 >> At 'Seacrest Studios' Launch At CHOC Children's Hospital In Orange County (22.3.)

23. března 2013 v 13:00 | Anask |  Appearances & Events 2013
Již včera jsme Vás informovali, že Miley byla v rádiové show "On Air With Ryan Seacrest". Miley po této show společně s Ryanem otevřela dětskou nemocnici CHOC Children's Hospital v Orange County. Miley si okamžitě zamilovala malou holčičku v květoveném pyžámku (3. a 4. fotografie).

At 'Seacrest Studios' Launch At CHOC Children's Hospital In Orange County (22.3.)
+ 8MQ & HQ Pictures
image host image host image host image host

Appearances & Events >> 2013 >> At 'Seacrest Studios' In Orange County (22.3.)

22. března 2013 v 21:57 | Anask |  Appearances & Events 2013
Miley byla dnes v Seacrest Studios v dětské nemocnici Orange County a mluvila v pořadu "On Air s Ryan Seacrest". Kde se později setkala s nemocnými dětmi.

Miley povídala o nové hudbě, jejích vlasech a jejím twerk videu. Potvrdila, že spolupracuje se Snoop Doggem na písni, která vyjde brzy! Miley také pracuje na písni s will.i.amem s názvem "Fall Down", která vyjde v dubnu.

At 'Seacrest Studios' In Orange County (22.3.)
+ 10MQ Pictures
image host image host image host image host

Candids >> 2013 >> At A Recording Studio In Los Angeles (21.3.)

22. března 2013 v 20:10 | Anask |  Candids 2013
At A Recording Studio In Los Angeles (21.3.)
+ 3MQ Pictures
image host image host image host
GALLERY LINK:
*Toulavé Tlapky