Duben 2013

Scans >> 2013 >> ELLE UK (June) #2

30. dubna 2013 v 21:59 | Anask |  Scans 2013
Na internetu byly zveřejněny méně kvalitní scany časopisu ELLE UK, který se začne prodávat již zítra po celé Británii. Některé scany jsou přidané dvakrát, protože je každý v jiné kvalitě nebo s taggem. Miley vypadá v časopise dokonale, doufejme, že se vrzy objeví další fotkyz photoshootu.

ELLE UK (June) #2
+ 17HQ & MQ Pictures
image host image host image host image host

Appearances & Events >> 2012 >> Brian Bowen Smith's Party (26.4.)

30. dubna 2013 v 21:23 | Anask |  Appearances & Events 2013
Miley byla v pátek (26.4.) na party fotografa Briana Bowena Smitha, který stojí za jejím photoshootem k albu "Can't Be Tamed" a dalšími krásnými fotografiemi. Na praty se setkaa také se svou kolegyní Demi Moore, která si zahrála Mileyinu matku ve filmu "LOL".

Brian Bowen Smith's Party (26.4.)
+ 2MQ Pictures
GALLERY LINK:
Appearances & Events >> 2012 >> Brian Bowen Smith's Party (26.4.)

First Look At Miley's Interview For ELLE UK

29. dubna 2013 v 19:39 | Anask
Miley zdobí cover červnového vydání časopisu ELLE UK, kdy bude debutovat na tomto časopisu. Podívejte se na první ukázky z rozhovoru.

O jejím vztahu s Liamem Hemsworth: "Máme společný dům a psy. Takže to vypadá, že mám právo nosit tento prsten, aby jsem se zavázala. Ale držíme náš vztah pod zámkem a vůbec o tom nemluvíme."

Na jejím veřejném stylu: "Byli jsme příliš milí k světu a dali jim moc nahlédnutí - do mého života, na má štěňata a na můj dům - a já prostě nemám pocit, že by někdy dostaly tuto výsadu. Stejně jako na mém Twitteru, jsem mnohem víc... ne konzervativní, ale vy nevidíte fotky mých psů. Vy to nechápete, že jsou to osobní věci, nic víc."

O tom, jak dávala Justinovi Bieberovi nějaké drsné rady: "Všimla jsem si, že mluví o všech těch fotografiích lidí a dělá hodně s*aček, já jsem ho popadla a řekla: 'Udělej si snímek této chvíle ve svém mozku, takže na to nezapomeneš. Nevzpomínám si, když měl můj film Hannah Montana premiéru - a můj 3D film trumfl všechny u pokladny - nevzpomínám si, že jsem tam byla. Pamatuji si z té noci jen, že jsem se zastavila a koupila jahodový koktejl předem. To je vše. Je to šílené. Myslíš si, že jsi v přítomnosti, ale to nejsi.'"

O jejím čase jako dětská hvězda: "Byla jsem ještě dítě! Neměla jsem žádné zuby, žádná prsa. Byla jsem malá holka. Je to šílené, že rozhodnutí uděláte, když jste dítě a může to mít vliv na váš celý život - že někdo věří ve své vlastní dítě a jeho vlastní budoucnost. Bylo to jen štěstí, že jsem hto byla schopna milovat a otočit jej. "

O nápadech o kráse a pohlaví: "Hvězda je někdo, kdo se nemusí svlékat, aby byl sexy, protože má přirozeně hvězdnou sílu. Sex se prodává, ale vy musíte najít způsob, který není jen o kozách. Nechci být oslavovaný model. Oni prostě jen jdou po pódiu a je to všechno jen o jejich oblečení - nebo nedostatečném oblečení."

O jejím focení s Annie Leibovitz: "Nemůžete se na něco podívat, co je prostě krásné, aniž by jste to okamžitě nepřipojovali k sexu. To je smutné."


Candids >> 2013 >> Leaving A Menchies Yogurt With Denika In Studio City (28.4.)

29. dubna 2013 v 18:59 | Anask |  Candids 2013
Miley byla včera pro zmrzku v Menchie's. Miley na sobě měla černou čepičku, šedé triko a koženou vestu, když odcházela z obchodu s kamarádkou a dlouhodobou make-up umělkyní, Denikou Bedrossian.

Leaving A Menchies Yogurt With Denika In Studio City (28.4.)
+ 11HQ Pictures
image host image host image host image host

Candids >> 2013 >> Shopping At Target In Sherman Oaks (28.4.)

29. dubna 2013 v 18:29 | Anask |  Candids 2013
Miley byla včera nakupovat s Denikou v Target, kde se prodávají domácí potřeby a oblečení, jak můžete vidět v Mileyině košíku.

Shopping At Target In Sherman Oaks (28.4.)
+ 13HQ Pictures
image host image host image host image host

Photoshoots >> 2013 >> ELLE UK #2

28. dubna 2013 v 20:20 | Anask |  Photoshoots 2013
Miley debutUJE na obálce ELLE UK, který se objeví 1. května na novinových stáncích. Na fotografiích vypadá naprosto dokonale. Krk má ozdobený zlatými šperky od Saint Laurent a Hedi Slimane. Na první fotografii má opravdu nádherné šaty.

ELLE UK #2
+ 2MQ Pictures
GALLERY LINK:
Photoshoots >> 2013 >> ELLE UK

Billy Ray Cyrus Talks About Miley And Liam

28. dubna 2013 v 20:07 | Anask
Billy Ray Cyrus, otec Miley, byl v "The Tonight Show" a mluvil o své nové autobiografii"Hillbilly Heart", ale rozhovor se také otočil k jeho slavné dceři Miley. Konkrétně chtěl Jay Leno vědět, jestli ona a její přítel Liam Hemsworth se budou skutečně brát.

Asi by jste se zeptat jí. Zdá se, že ona a Liam si užívají spoustu zábavy. Řekl jsem jim: Važte si svého přátelství. Postarejte se o to přátelství. Ten kus papíru může věci změnit opravdu rychle.

Twitter >> TwitPics # 137

28. dubna 2013 v 19:52 | Anask |  TwitPics
Miley přidala několik nových fotek s přáteli a psy na svůj Twitter.

- Picture 01: "@1tiffanyfoxx #BOOTHAAAANGS ❤"
- Picture 02: "Exs&Ohs ❤"
- Picture 03: "badmamajama"
- Picture 04: "#OHSHIT!"
- Picture 05: "@brianbowensmith jak nádherná noc ❤❤❤ díky ti @MarcJacobsIntl"
- Picture 08: "@brianbowensmith @MarcJacobsIntl @deadsara @RealDenikaB ❤ #LOVE #bookmarc #bbs"

- Picture 09: "Flooooydddyyyy ❤"

- Picture 10: "Bean dostala"
- Picture 11: Profilpicture
Tweet Briana:
- Picture 06: "Nemohu děkovat RobertDuffy @MarcJacobsIntl pro život měnící noc. Díky vám všem, kteří mi ukázali ❤ @MileyCyrus @CindyCrawford"
Tweet Deniky:
- Picture 07: "Děkuji @brianbowensmith @sheabowensmith za výjmečnou noc! @MileyCyrus @christianmarc"


TwitPics # 137
+ 11MQ Pictures
image host image host image host image host

Selena Gomez Talks About Miley And Her In The Same Studio

27. dubna 2013 v 15:15 | Anask
V rozhovoru s rádiem Z100, kde publikovala svůj nový singl "Come And Get It", Selena Gomez hovořila o tom, když byla loni ve stejný den s Miley a Taylor Swift ve studiu. Video zde (5:53).

Interviewer: Viděli jsem vás, Taylor Swift a Miley Cyrus společně ve studiu, bude to na vašem albu?
"Ale ne, vlastně Miley a já jsme byli nahrávat ve stejném studiu, Taylor tam byla se mnou, takže jsme tam byli všichni."
In: Myslel jsem, že jsi dělali společnou píseň.
"Pobavilo mě, že si to lidé mysleli. To by bylo fajn."
In: Šla jste do studia poté, co Miley vyšla, nebyla tam vůně marihuany?
"Ona byla v samostatném studiu, studia jsou odlišná. Je jich několik"
In: Víte, že ona šla ven se Snoopem a oni pařili.
"Ona je 'swagging'."

Photoshoots >> 2013 >> ELLE UK

27. dubna 2013 v 14:41 | Anask |  Photoshoots 2013
Miley je na obálce ELLE! Zatím se objvili jen 2 fotografie, které jsou naprosto úžasné, nechápu jak někdo může říct, že Miley tyhle vlasy nesluší. Ten photoshoot vypadá dokonale.

ELLE UK
+ 2MQ Pictures
GALLERY LINK:
Photoshoots >> 2013 >> ELLE UK

Positions Of "Fall Down" On The World Charts

27. dubna 2013 v 14:35 | Anask
"Fall Down", partnerství mezi Will.i.am a Miley Cyrus má velký debut týden na všech grafech po celém světě, i přes absenci vydání videoklipu. Níže uvedené grafy jsou obvykle z digitálních prodejů (iTunes a Amazon) nebo airplay (hudba z rádia). Podívejte se na pozice po premiéře "Fall Down" v žebříčcích:

United World Chart: # 31 (debut) Fall Down 88.000 bodů.
Canadian Hot 100: # 15 (debut) Fall Down
Hot Digital Songs: # 16 (debut) Fall Down 84,442 kopií
Ireland (IRMA): # 52 (debut) Fall Down
UK Singles (Official Charts Company): # 34 (debut) Fall Down
US Billboard Hot 100: # 58 (debut) Fall Down

Scans >> 2013 >> ELLE UK (June)

27. dubna 2013 v 14:26 | Anask |  Scans 2013
Miley se objeví na červnovém coveru britského časopisu ELLE. Časopis se bude prodávat od 1. května. V časopise je velký rozhovor s Miley.

ELLE UK (June)
+ 2HQ Pictures
GALLERY LINK:
Scans >> 2013 >> ELLE UK (June)

Appearances & Events >> Videos >> 2013 >> The R.E.A.L Change Project

27. dubna 2013 v 13:51 | Anask |  Appearances & Events 2013
Miley se zúčastnila projektu R.E.A.L. Change, který byl odvysílán v úterý na CBS. Podívejte se, jak Miley navštívila hudební školu v Nashvillu. Miley v pořadu zazpívala píseň "The Climb".

Miley At "#WillPower Hangout" Livechat

24. dubna 2013 v 20:59 | Anask |  Videos
Miley se včera zúčastnila Livechatu svého kamaráda a spolupracovníka Will.i.ama, se kterým nazpívala píseň "Fall Down". Livechatu se účastnila také Britney Spears a Nicole Scherzingez.

Jennifer Lawrence's 8-Inch Haircut: Miley Cyrus Loves It!

24. dubna 2013 v 20:51 | Anask
Jennifer Lawrence dostala souhlas od královny krátkých účesů. Poté, co herečka debutovala v novém krátkém sestřihu na 2013 GLAAD Awards Media v sobotu 20. dubna, snoubenka její kolegy z Hunger Games Liama Hemswortha, Miley Cyrus, napsala na Twitter kompliment, který se týkal jejího nového účesu.

"Miluji nový sestřih JLAW," Cyrus tweetovala 22.dubna. "Krátké vlasy, je to jedno." V srpnu 2012 se bývalá Hannah Montana hvězda, ostříhala své dlouhé lokny na pixie sestřih, také řekla, že už nikdy nebudete chtít dlouhé vlasy.

Co se týká též Lawrence, 22, miluje její nový sestřih od kadeřníka Marka Townsend, který řekl Fashionista, že ona byla ten, kdo ho prosili, aby to všechno ostříhal.

"Ostříhali jsme asi osm centimetrů. Je složeno s hromady vrstev," vysvětlil. "Nikdysi neostříhala vlasy takhle nakrátko, vždycky byly dlouhé. Byla tak nadšená to ostříhat. Byla jsem nervózní! Pořád opakovala: 'Myslím, že bychom to měli zkrátit.'"

Poté, co byla zrzka v X-Menovi, černovláska v Hunger Games a blondýna v American Hustle, Townsend řekl, že hereččiny vlasy "jsou docela dost poškozené".

Ale Townsend souhlasí s Cyrus: tento nový vzhled jí opravdu sluší! "Miluju na ní tu kombinaci," rozplýval se stylista. "Může jemít rovné pro super elegantní vzhled nebo vlnité pro zábavu, hravou formou, a také je ještě může nosit v krátkém culíku nebo drdolu."

Candids >> 2013 >> Out And About With Larry Rudolph And Tish In Los Angeles (23.4.)

24. dubna 2013 v 20:06 | Anask |  Candids 2013
Miley se včera setkala se svým novým manažerem Larrym Rudolphem v Los Angeles. Doprovázela jí její mamka Tish a setkala se taky s několika přáteli. Miley na sobě měla dokonalý outfit.

Out And About With Larry Rudolph And Tish In Los Angeles (23.4.)
+ 8MQ Pictures
image host image host image host image host

Editorial Director Of Billboard Talks About Miley On His Twitter

24. dubna 2013 v 19:42 | Anask
Bill Werde, redakční ředitel Billboard, napsal na svém Twitteru, že by již rád slyšel nové písně od Miley a odpověděl na dotaz fanouška, jak se budou nové písně pohybovat v seznamu Billboard.

Dr. Luke, Mileyin protucent, napsal na Twitter: "Práce na nahrávce miley ... Zní dobře! http://yfrog.com/hslszfaj." Na tuto zprávu napsal Bill:"Chci to slyšet pořád více."

Později se fanoušek zeptal Billa, jak si myslí, že se bude nová hudba pohybovat v žebříčcích a jestli se dostane na #1. Bill odpověděl: "@gotmepedro příliš brzy na to říci. Neslyšel jsem hudbu a nevím, co bude proti. Ale ona má rozhodně potenciál."

Pharrell Williams Talks About Miley Cyrus' Love For Hip-Hop

23. dubna 2013 v 21:07 | Anask |  Videos
V rozhovoru pro rádio HOT 97, Pharrell Williams, rapper, producent a přítel Miley, mluvil o jejím životě a kariéře, a nemohl přestat mluvit o své kamarádce a partnerce ze studia. Pharell řekl: "Ona vám řekne vše o Waka Flocka. Dokáže říct, kdy Gucci Mane začal svou kariéru. Ona s ním tak trochu vyrostla. Vyrůstala posloucháním této hudby se všemi svými přáteli. Je zjevné, že se jedná o zvláštní děvče." Podívejte se na video (07:30).

Candids >> 2013 >> Leaving The Montage Hotel In Beverly Hills (22.4.)

23. dubna 2013 v 20:54 | Anask |  Candids 2013
Miley byla včera viděna, jak odchází z hotelu Montage v Beverly Hills.

Leaving The Montage Hotel In Beverly Hills (22.4.)
+ 8HQ Pictures
image host image host image host image host
*Toulavé Tlapky