Květen 2013

Miley Cyrus Shows Off Her Ring, Is 'Doing Better' With Liam Hemsworth

31. května 2013 v 21:25 | Anask
Stejně jak se Miley s Liamem Hemsworthem rozchází a dává dohromady, tak Miley Cyrus nosí zásnubní prsten.

Až do teď. Nosila prsten důsledně v posledních několika týdnech a je dokonce ho, jak se ukázáno na fotografiích měla i v průběhu natáčení videa včera v LA.

Hemsworth, 23, a Cyrus, 20, "stále spolu žijí, ale nemají žádné svatební plány," řekl zdroj časopisu PEOPLE. "Stále potřebujípracovat na jejich vztahu, ale poté, co se rozhodli odložit svatbu, tak jsou na tom lépe. Cítí se méně ve stresu a není na ně takový tlak. Miley se můžete soustředit na svou hudbu."

Miley oznámila na Billboard Music Awards, že její nový singl, "We Can't Stop", bude mít premiéru 3. června.

Cyrus byla fotografována někdy bez prstenu a někdy s ním v posledních několika měsících. Mízící a znovu se objevující akt probíhal ještě před tím, než pár odložil jejich svatbu a tak začaly kolavat fámy, že se rozešli.

Jak PEOPLE exkluzivně hlásil, že Hemsworth přišel ke klenotníkovi Neilu Lane a řekl mu, aby vytvořit prsten pro Cyrus a označil jej za jejich zasnubní, chtěl "něco neobvyklého," řekl Lane. "Něco opravdu krásného a romantického."

Výsledek: 3,5 karátový diamantový prsten, ručně vyrobený s 18-ti karátovým zlatem se složitě vyřezávanývi motivy květin v secesním slohu. Hlavní kámen je speciální: historicky se datuje dokonce na 19. století.

"Byl ručně broušený kolem roku 1880 nebo 1890 a je to jedinečné a ve své původní podobě," říká Lane. "Dnes nejsou žádné dva diamanty podobné, takže byly ručně broušené, je to fascinující pohled, protože to nebylo znovu broušené a vypadá to moderní průběhu těch let. Zjistil jsem, že jeto opravdu romantické."

Candids >> 2013 >> On The Set Of "We Can't Stop" Music Video (30.5.)

31. května 2013 v 20:59 | Anask |  Candids 2013
Včera se natáčel videklip k pilotnímu singlu nového alba "We Can't Stop". Píseň bude mít premiéru 3. června v rádiové show Ryana Seacresta. Klip režíroval Diane Martel, který je třeba autorem klipu "Just Give Me A Reason" od P!nk. V klipu by měla Miley utéct ze svadby na party, ale není to potvrzeno.

On The Set Of "We Can't Stop" Music Video (30.5.)
+ 4MQ Pictures
image host image host image host image host
GALLERY LINK:
EDIT: here

Twitter >> TwitPics # 144

31. května 2013 v 20:43 | Anask |  TwitPics
Miley přidala na Twitter fotky z natáčení nových klipů. Miley natáčela klip k singlu "We Can't Stop" (1. fotka) a k "Fall Down" (3. fotka) s Will.i.amem.

Picture 01: "#eardruma @MikeWiLLMadeIt #wecantstop #thecountdownisreal"
Picture 02: "@simoneharouche maže mé další číslo. #pjurontheoutside #babypowderontheinside"
- Picture 03: "💋"

TwitPics # 144
+ 3MQ Pictures
image host image host image host
GALLERY LINK:
Twitter >> TwitPics

Snoop Lion feat. Miley Cyrus - "Ashtrays and Heartbreakes" Offical Music Video

30. května 2013 v 18:00 | Anask |  Music
Konečně se objevil dlouhoočekávaný klip "Ashtrays and Heartbreakes", tuto píseň spolu nazpívali Snoop Lion a Miley Cyrus. Klip je moc hezky udělaný, jen si myslím, že Miley by se tam měla objevovat více a nechápu proč v názvu chybí Mileyino jméno. Jak se Vám klip líbí?

Miley Cyrus Describes Upcoming Single "We Can't Stop" As 'A New Miley'

30. května 2013 v 17:46 | Anask
Víme, že Miley Cyrus nemůže být zkrocena, ale teď už se nedá ani zastavit!

Zpěvačka, která chystá premiéru jejího nejnovějšího singlu "We Can't Stop" na 3. června na radiové show On Air With Ryan Seacrest, řekla, že je to pro ni zcela nový zvuk. Ve skutečnosti, zpěvačka říká, "to je nová Miley."

Popisuje svojí nadcházející skladbu jako "více funky a R & B, pop", než zněly její dřívější nahrávky. Přidává, "je to těžké popsat, v dobrém slova smyslu. [Je to] infekční."

Zpěvačka, která v posledním roce ve studiu "vařila" zbrusu nový zvuk, který je jenom ona, ujišťuje nás: "Lidé budou překvapeni a nadšeni." A v případě, co odhalil obal alba, tak jsme si jisti, že to bude opravdu party!

Ujistěte se, že naladíte On Air With Ryan Seacrest (pokusím se sehnat nějaké online rádio), aby jste uslyšeli novou skladbu a nové informace od Miley již 3. června!

Miley Is The 9th Sexiest Woman In The "100 Hottest Women Right Now" List

30. května 2013 v 17:32 | Anask
Dnes byl zveřejněn seznam "100 Hottest Women Right Now" a Miley dosáhla 9. pozice, zatímco v "Maxim Hot 100" byla první. Na prvních pozicích se drží Emma Stone a Mila Kunis. Podívejte se, co o Miley napsali:

9. Miley Cyrus
Povolání: Zpěvačka, herečka;
Největší úspěch v tomto roce: Práce s producentem Mikem WILL na jejím dalším singlu "We Can't Stop";

Cyrus byla hvězdou již po dlouhou dobu, a tentokrát dělá něco, co přitahuje hodně pozornosti, zahrnující "twerking", nebo také ne. Ona bude vydávat své čtvrté studiové album koncem tohoto roku a nedávno potvrdila, že prvním singlem z alba je píseň "We Can't Stop" a vyjde 3. června. Její životní styl mimo studio udáví titulky od jejího skandálního účes po její vztah s Liamem Hemsworth, s výhradou neustálému přezkoumávání a dohledu paparazzi.

Selena Gomez Said Justin Bieber To Stay Away From Miley Cyrus

30. května 2013 v 17:20 | Anask
Zdá se, že spolupráce mezi Justinem Bieberem a Miley Cyrus trápí Selenu Gomez. Podle webové stránky HollywoodLife, zpěvačka písně "Come & Get It" řekla svému ex/současnému příteli, aby se držel od ní dál!

"Justin a Miley si byli před několika lety velmi blízko. Pak začal chodit se Selenou. To ona vytvořila celou tu věc s žárlivostí mezi nimi. Nyní Selena nechce, aby byl Justin v blízkosti Miley a bojují," řekl zdroj.

Také podle webu, si byli Miley a Justin blíž, když byl Mileyin vztah s Liamem Hemsworthem v krizi, a také kvůli nahrávání nového písně těchto hvězd.

Na stránkách dokonce naznačují, že Selena Gomez nechce totéž, co se stalo s Nickem Jonasem v roce 2009, kdy se předpokládá, že Nick začal chodit s Miley Cyrus jen nějaký čas poté, co ukončil vztah se Selenou.

Helifly Sings About Miley

30. května 2013 v 16:55 | Anask |  Videos
Rapper Helifly nazpíval píseň "Miley", která byla složena na její počest.

Miley Cyrus, Liam Hemsworth Break Up

29. května 2013 v 20:50 | Anask
Vypadá to, že bratrům Liama Hemswortha se vyplnilo přání. Několik týdnů poté, co Chris Hemsworth a Luke dali zásah mladému sourozenci, aby vyjádřili své obavy o jeho zasnoubení s Miley Cyrus, Hunger Games herec říká, že to skončí s bývalou Disney hvězdou, více v novém Us Weekly.

"Je to definitivně pryč," řekl jeden ze zdrojů o ex-hrdličkách, kteří se sešli na natáčení The Last Song v roce 2009 a zasnoubili se v červnu 2012. (Hemsworth, 23, daroval 3,5 karátový diamantový prsten, který Cyrus, 20, od té doby nosí.)

Liam řekl svým přátelům, kteří ho požádali, aby jim řekl něco o jeho románku, "jsme hotovi". Minulý týden, Miley a Liam byli zpátky spolu, když byli spatřeni na PDA večírku v Los Angeles na začátku tohoto měsíce.

"To je divné," řekla Miley časopisu US Weekly o konci jejího vztahu s Liamem. "Je jako spolubydlící, s kterým se dokážete pobavit a dělat hlouposti - ale není tu vášeň." Takže důvod, proč Miley Cyrus končí vztah s Liamem Hemsworthem pro nedostatek "vášně", zatímco on jí řekl, že je "nezralá" a "dětinská".

We Can't Stop >> Single Cover

29. května 2013 v 20:33 | Anask |  WCS - Cover
Na Time Square v New Yorku visí billboard na obrazovce Sony, který láká na nový singl Miley Cyrus "We Can't Stop". Singl vyjde již 3. června.

Single Cover
+ 1HQ Picture
image host
GALLERY LINK:
We Can't Stop >> Single Cover

Photoshoots >> 2013 >> Album Photoshoot # 3

29. května 2013 v 20:24 | Anask |  Photoshoots 2013
Album Photoshoot # 3
+ 1MQ Picture
image host
GALLERY LINK:
Photoshoots >> 2013 >> Album Photoshoot

Candids >> 2013 >> Arriving On The Set Of "Fall Down" Music Video (27.5.)

28. května 2013 v 20:31 | Anask |  Candids 2013
Miley byla včera vyfocena paparazzi, když šla do studia, kdese natáčel klip k písni "Fall Down", kterou nazpívala společně s Will.i.amem. Moc se na videoklip těším. Miley měla krásný outfit, moc jí to slušelo.

PS: Znovu jsem zprovoznila network o stylu Miley. Zde!

Arriving On The Set Of "Fall Down" Music Video (27.5.)
+ 18HQ Pictures
image host image host image host image host

Twitter >> TwitPics # 143

28. května 2013 v 20:21 | Anask |  TwitPics
Miley na svém Twitteru zveřejnila fotku reklamy na nový singl "We Can't Stop", která je umístěna na Times Square v New Yorku. Také přidala fotografii z natáčení klipu k písni "Fall Down", kterou nazpívala s Will.i.amem.

- Picture 01: "#TimeSquare #wecantstop všichni v NY dopravní špičce na TS mi pošlete fotky z mého billboardu! #dayswecantstop"
- Picture 02: "Jsem posedlá"
- Picture 03: "I ❤ #chanel"

TwitPics # 143
+ 3MQ Pictures
image host image host image host
GALLERY LINK:
Twitter >> TwitPics

Emily Osment Wants Miley Back In Her Life

26. května 2013 v 17:16 | Anask
Minulou noc, Emily Osment, která hrála nejlepší kamarádku Miley 'Lily' v seriálu "Hannah Montana", všechny překvapila tím, když na svém Twitteru napsala, že potřebuje Miley zpět ve svém životě. Což všechny mile překvapilo.

Zpěvačka a herečka Emily Osment napsala: "@MileyCyrus potřebuji tě zpátky v mém životě, brácho."

Zenedlouho Miley odpověděla: "@EmilyOsment chybíš mi. Mluv se mnou na DM."

Jak možná víte, tak Miley a Emily se zprvu nesnášeli, ale i přesto mezi nimi vzniklo pouto přátelství.

Candids >> 2013 >> Leaving Justin Bieber's Community In Calabasas (25.5.)

26. května 2013 v 17:01 | Anask |  Candids 2013
Včera odpoledne byla Miley vyfotografována, jak odjíždí bránou pryč z komunity Justina Biebera. Stále se objevuje více zvěstí, že Miley a Justin projednávali spolupráci, tak uvidíme.

Leaving Justin Bieber's Community In Calabasas (25.5.)
+ 8MQ Pictures
image host image host image host image host

Photoshoots >> 2013 >> Brian Bowen Smith # 5

24. května 2013 v 21:13 | Anask

Brian Bowen Smith # 5
+ 6MQ Pictures
image host image host image host image host

Twitter >> TwitPics # 142

24. května 2013 v 21:00 | Anask |  TwitPics
Miley přidala na Twitter fotky s maminkou, psíky Floydem a Happym.

- Picture 01: "Nic jako ČAS S MAMKOU nelze odstranit! Sledování @AHSFX znovu s @tishcyrus ❤💀👯"
- Picture 03: "Jak dokonalý horký letní den na nošení #1Z #SWEATINWHOO"

TwitPics # 142
+ 3MQ Pictures
image host image host image host
GALLERY LINK:
Twitter >> TwitPics

Denika Talks About Doing Make-up For Miley For The Red Carpet

23. května 2013 v 21:36 | Anask
Denika Bedrossian, Mileyina kamarádka a maskérka, nedávno poskytla rozhovor časopisu Beauty High a komentovala její make-up spolupráci s Miley na červeném koberci.

Milujeme nedávné odvážné oblečení Miley na červeném koberci! Měla na sobě více barevmého make-upu, ostříhala se byla obarvená platinovou barvou, tam je nějaká logika, co za tím stojí?
Denika: "Nový odvážný vzhled Miley je tak svěží a čistý, který nám umožňuje hrát si s barvami u očí nebo rtů. Platinová barva jejích vlasů a oholené strany jí otevřely tvář a krk, můžeme se tedy zaměřit na její krásné rysy."

Máte nějaké tipy pro dívky s krátkými vlasy ve stylu Miley, když dojde řeč na make-up?
Denika: "Myslím, že tento rok byl rokem radikálních účesů a barev, takže se nemusíte bát zkoušet nové věci. Krátké vlasy umožňují rozzářit váš obličej... vyzkoušejte trošku barvy na rty, nebo si hrajte s barevnou řasenku pro zvýraznění... není to ale nutné přes léto."

To jí obvykle zvolíte vy look, nebo jí necháte si vybrat, co se hodí obecně?
Denika: "Miley má velký cit pro módu, vlasy a make-up, takže obvykle již má představu o tom, co chce... ale vždy se podíváme na oblečení a montujeme to společně."

Jaký look Miley na červeném koberci byl váš nejoblíbenější? Proč?
Denika: "Miley měla tolik skvělých looků na červeném koberci, ale můj oblíbený byl ten poslední na Billboard Awards. Měla na sobě nejúžasnější Balmain overal se nejrůznějšími kamínky a rafií, tak jsme chtěli udělat vlasy a make-up nějak smělejší. Udělali jsme kouřové oči a některé kontury místo stínu, vše temné, a skončily jsme s osvěžující pletí a červenou matnou rtěnkou, což bylo perfektní. Nejenže skvěle vypadá, ale měla také dobrý pocit."

Twitter >> TwitPics # 141

23. května 2013 v 21:13 | Anask |  TwitPics
Miley přidala nové fotografie na Twitter. Některé jsou ze studia, z cesty autem a přidala i fotku s Happym a Bean.

- Picture 01: "Mňammmmmmm"
- Picture 02: "To se stalo."
- Picture 03: "Další den. #celine @Versace"
- Picture 04: "Taaaaaak sladké ❤❤❤"
- Picture 05: "@AplussProducer #JEEZYMIDDAYCONVOWITHMILEY #mafawkkk"
- Picture 06: "@Versace #celine #STUDIO #allgolderthang"
- Picture 07: "Ok, moji fanoušci znají ZPŮSOB, jak být dobrý v photoshopu. Wtf @justinbieber mě drží jako dítě!!!!!! BahahhHahajjaha"

TwitPics # 141
+ 7MQ Pictures
image host image host image host image host

Candids >> 2013 >> Stopped Out In Hollywood (22.5.)

23. května 2013 v 20:56 | Anask |  Candids 2013
Miley byla včera vyfotografována paparazzi, jak údajně opouští nějakou terapii a nastupuje do auta. Vypadala moc hezky a podle paparazzi byla i v dobré náladě. Miley na sobě měla bílé tričko s nápisem "Meow Meow", černé kalhoty, černé brýle a boty na podpadku.

Stopped Out In Hollywood (22.5.)
+ 24HQ Pictures
image host image host image host image host
*Toulavé Tlapky