Červenec 2013

HIATUS >> 1.8. - 18.8. 2013

31. července 2013 v 19:23 | Anask |  Our Diary
Ano, je to tu zase - prostě mám nabité prázdniny, dávám si HIATUS a to na dlouhou dobu.

Takže nejprve jedu s rodiči na Moravu k Bečvě - je to tam opravdu dokonalé a moc se tam těším. Budeme jezdit na kolech, chodit na túry a na hrady/zámky. Potom mě ještě čeká taneční soustředění. Dohromady top zabere 18 dní - hrůza! Tak daleko od Vás a od Miley (vlastně od počítače).

HIATUS potrvá od 1.8. do 18.8. 2013, což je opravdu dlouhá doba, ale já nemám notebook a nic takového. Nebudu obíhat, přidávat a zapisovat se do kontrol - vemte to na vědomí.

Po hiatus mám pro Vás nový layout s fotkou "Protect The Skin You're In" - těšte se! A samozřejmě to překvapení, které Vám představím/úkážu/vyrobím až koncem prázdnin. Také čekejte menší rekonstrukci apod.

Užívejte prázdniny!!!!

Stále ještě pracující (u obce - super brigáda)
Anask

Twitter >> TwitPics # 151

30. července 2013 v 16:48 | Anask |  TwitPics
Miley přidala nové fotky na Twitter. První fotka je z nové verze klipu "We Can't Stop" a je na ní s Floydem, další dvě se týkají "Protect The Skin You're In" a poslední je Mileyin billboard na Times Square.

- Picture 01: "#Floyd #wecantstop"
- Picture 02: "@tishcyrus #protecttheskinyourein"
- Picture 03: "#protecttheskinyourein @MarcJacobsIntl"
- Picture 04: "Pravděpodobně stále jedna z nejlepších věcí, které se mi kdy staly #wecantstop #timesquare"

TwitPics # 151
+ 4MQ Pictures
image host image host image host image host
GALLERY LINK:
Twitter >> TwitPics

Miley Cyrus - "We Can't Stop" (Director's Cut)

30. července 2013 v 15:48 | Anask |  Music
Konečně byl zveřejněn Director's Cut, což je vlastně nová verze klipu "We Can't Stop". V této verzi jsou scény, které jsme nemohli vidět předtím - scéna s karaoke, nebo jak Miley nese svého psíka Floyda. Mně osobně se tato verze moc líbí, škoda, že Floyd není i v oficiálním klipu.

Director's Cut Of "We Can't Stop" Will Be Released On Monday!

28. července 2013 v 18:46 | Anask
Jak jsem psala, tak klip "We Can't Stop" přešel přes 100 milionů zhlédnutí a Miley tedy vlastní další rekord a VEVO certifikát. Miley také slíbila, že když bude mít "We Can't Stop" 100 milionů zhlédnutí, tak zveřejní verze "režisérskou" verzi (s exkluzivní scény). Dnes oznámila na Twitteru, kdy bude propuštěna.


Držím nový rekord! 100 milionů zhlédnutí! Režisérova verze vyjde v pondělí 💣💣💣


"Protect The Skin You're In" Promo Video

28. července 2013 v 18:33 | Anask |  Videos
Miley se přidala ke kampani "Protect The Skin You're In" a dnes bylo vydáno promo video na oficiálním kanálu Marc Jacobs. Ve videu píše jeden kluk dopis pro Miley. Překlad pod videem.
"Milá Miley, jsem tvůj největší fanda. Nechám "We Can't Stop" opakovat každý den. Dnes mám na sobě tričko Marc Jacobs. Miley, ty jsi tak krásná. Líbí semi! Je to moje nejoblíbenější tričko všech dob. Pokaždé, když ho nosím, myslím na tebe. A nikdy nepřestanu, takže si myslím, no... však víš. Vždy s láskou."
Na konci videa se objeví nápis: "Marc Jacobs děkuje Miley za štědrost. Všechny finanční prostředky získané z prodeje trička budou věnovány na NYU Skin Cancer Institute."

"On My Own" (Cover)

28. července 2013 v 18:13 | Anask |  Music
Dnes unikla na web Mileyina verze písně "On My Own" z muzikálu "Les Miserables". Miley zpívá opravdu dokonale a čistě. Je možné, že to bude další píseň z Backyard Sessions (covery oblíbených písní Miley), nebo se třeba objeví i na novém albu.

MTV Plans Miley Cyrus Documentary

28. července 2013 v 11:54 | Anask
Miley Cyrus bude mít svůj vlastní dokument. Na Television Critics Association letním turné, MTV oznámila, že plánuje hodinový speciál pro bývalou Disney hvězdičku, který bude mít premiéru letos na podzim.

Dokument bude následovat Cyrus, jak připravuje své nové album a ponoří se hluboko do její transformace v posledních několika letech od Disney princezny, po to, kým je dnes. Předchozí MTV dokumenty představovali Lady Gagu, Draka, Nicki Minaj, Britney Spears, P!nk a Demi Lovato.

Miley Cyrus Ecstatic At New Vevo Record

28. července 2013 v 11:47 | Anask
Miley Cyrus se podělila o své nadšení tento víkend poté, co rozbila rekord na VEVO, který přišel jen několik dní poté, co Miley přišla o svůj jiný rekord, když jí předběhli One Direction a nejnovější singl "Best Song Ever". Miley ale stále drží rekord v ženské kategorii, držitelem v mužské je Justin Bieber.

Bývalá hvězda Hannah Montana, nasbírala 100 milionů zhlédnutí u jejího kontroverzního videa "We Can't Stop", u kterého bylo později potvrzeno, že bylo dosaženo nejvíce názorů v nejrychlejším čase.

Hvězda se na Twitteru chlubila svým úspěchem před svou armádou stoupenců.

20te letá zpěvačka napsala: "Máme 100000000 zhlédnutí!?!?! Ach můj bože! Dokázali jsme to! Jsme zlomili VEVO rekord! 100 milionů zhlédnutí během 37 dnů maaaafakkkkas!! Režisérův cut již brzy!"

Miley vytvořila kampaň v zoufalé snaze dosáhnout milníku po celý týden, dokonce slibuje fanouškům, že se objeví nová verze videa, v případě, že jí pomohou překonat VEVO rekord.

Rozpustilá zpěvačka zvedla obočí ve svém sexuálně sugestivním videu, kde je vidět, jak se svíjí posteli a "twerkuje".

Miley úspěch přichází jen několik dní poté, co přišla o korunu, kvůli britské popové skupině, One Direction, která zlomila její předchozí rekord pro nejvíce zhlédnutí za 24 hodin. Gratulujeme!

Demi Lovato To Miley Cyrus On Partying: "Just Be Careful"

28. července 2013 v 11:31 | Anask
Demi Lovato mluví z vlastní zkušenosti, když dává několik rad její kamarádce Miley Cyrus.

"Ona ví, co si myslím o celé té partyové věci," řekla Lovato MTV News o Cyrus. "Miluji ji k smrti, a já jí cždy říkám, 'Jen si dávej pozor.'"

20ti letá X-Factor porotkyně dokončila rehabilitační program v roce 2011 kvůli alkoholismu a narkomanii. Nyní je Lovato čistá a střízlivá, ale najde i nové způsoby, jak být rebelem.

"Jsem blázen s mými vlasy... to je moje jediná forma vzpoury," přiznala. "Já nepiju, neberu drogy, nechodím na party."

Ale její samozvaná party girl kamarádka Cyrus, 20, ukazuje její rebelské strany jinak. "We Can't Stop" twerking zpěvačka se nedávno přiznala k tomu, že odkazuje na "molly" v jejím hitu, což je slangový výraz pro drogy MDMA nebo extázi.

"Myslím si, že lidé jen težko pochopí, že jsem vyrostla," řekl Cyrus v nedávném rozhovoru o slovech písně. "Můžete si mě vyhledat na Googlu, a víte, co jsem - víte, co říká text písně."

Přesto, Lovato říká, aby zpomalila a varuje Cyrus, ale cítí, že její kamarádka určitě bude dělat správná rozhodnutí.

Other Photos >> Advertising >> "Protect The Skin You're In" By Marc Jacobs

26. července 2013 v 22:56 | Anask |  Others Photos
Tričko je k nové kampani "Protect The Skin You're In" (Chraň svojí kůži, ve které jsi) je k dispozici v devíti Marc Jacobs biticích v USA - včetně San Francisca, Los Angeles, Chicaga, New Yorku, Bostonu, a Savany. Bude k dispozici ke koupi i v Evropě, ale až od příštího měsíce. Koupí trička pomůžete lidem s rakovinou kůže, která je v této době stále častější. Jedno tričko stojí $35, což je asi 740 Kč. Brzy Vám přineseme další informace o této kampani.

"Protect The Skin You're In" By Marc Jacobs
+ 2MQ Pictures
image host image host
GALLERY LINK:
Other Photos >> Advertising >> "Protect The Skin You're In" By Marc Jacobs

Photoshoots >> 2013 >> "Protect The Skin You're In" Campaign

26. července 2013 v 22:39 | Anask |  Photoshoots 2013
Miley odhalila vše, ale pro dobrou věc. Miley se spojila s Marcem Jacobsem v jeho poslední kampani - "Protect The Skin You're In", která se snaží získat peníze na podporu lidí s rakovinou kůže. Fotografie bude vytištěna na trička a vítěžek z nich půjde právě na lidi s rakovinou kůže.

"Protect The Skin You're In" Campaign
+ 1MQ Picture
image host
GALLERY LINK:

Appearances & Events >> 2013 >> Day Break (26.7.)

26. července 2013 v 21:55 | Anask |  Appearances & Events 2013
Miley se objevila v britské ranní show Day Break. Mělana sobě krásný černý krajkový top, koženou sukni a stříbrné lodičky. Vypadala opravdu nádherně.

Day Break (26.7.)
+ 23HQ Pictures
image host image host image host image host

Appearances & Events >> Videos >> 2013 >> On Day Break (26.7.)

26. července 2013 v 21:35 | Anask |  Appearances & Events 2013
Když Miley navštívila Velkou Británii stavila se také v britské show Day Break, tato show byla vysílána teprve dnes ráno. Miley mluvila o teplotním rozdílu mezi Londýnem a LA, "We Can't Stop", novém vzhledu, albu apod.

HIATUS >> 22.7. - 26..7. 2013 (Work, work, work)

22. července 2013 v 18:42 | Anask |  Our Diary
Práce, práce, samá práce!

Dávám si na chvilku HIATUS, protože jsem opravdu zničená. Od rána (půl sedmé... ano, půl sedmé) makačenkujeme až do třech, takže jsem naprosto zničená a na blog nemám ani pomyšlení - nejradši bych se válela v nějakejch studenejch zábalech. Dnes jsme vytrhávali plevel z chodníků - při životě mě drží jen ta vidina peněz. Ne, dělám si srandu, někdy je to opravdu zábava, když jste tam s fajn lidma.

Takže Hiatus potrvá jen tento týden - od 22.7. až do 26.7.!
Nebudu obíhat, přidávat, zapisovat se do kontrol apod.

Taky bych Vás chtěla informovat, že Miley je právě v Německu. Ano, ona je tak blízko.

Po tomto Hiatusu čekejte také velké překvápko v podobě..... Ale, Vy si počkáte. A můžu Vám zaručit, že potom bude ANASK opravdu úžasná stránka s novinkama o Miley.

Takže pac a pusu, ať Vás to sluníčko neseškvaří :D
Vaše (makačenka) Anask

Candids >> 2013 >> With Fans At Her Hotel In London (18.7.)

19. července 2013 v 18:36 | Anask |  Candids 2013
Miley byla tak hodná a vyfotila se a promluvila si se svými fanoušky v hotelu v Londýně.

With Fans At Her Hotel In London (18.7.)
+ 13MQ Pictures
image host image host image host image host

Candids >> 2013 >> Arriving At KISS FM Studio (18.7.)

19. července 2013 v 18:23 | Anask |  Candids 2013
Arriving At KISS FM Studio (18.7.)
+ 14MQ Pictures
image host image host image host image host

Candids >> 2013 >> Arriving At BBC Radio 1 In London (18.7.)

19. července 2013 v 17:50 | Anask |  Candids 2013
Miley včera navštívila BBC Radio 1 v Londýně. Před rádiem jí čekalo mnoho fanoušků a novinářů. Miley na sobě měla dokonalý outfit, jen ty brýle mi k ní nějak nesedly.

Arriving At BBC Radio 1 In London (18.7.)
+ 8HQ Pictures
image host image host image host image host

Miley Cyrus To Release "Even Crazier" Director’s Cut Of 'We Can’t Stop' Music Video

19. července 2013 v 16:47 | Anask |  Videos
Miley byla včera v rádiu Capital FM v Londýně, byla zde kvůli promu k "We Can't Stop". Videoklip má v současné době 80 milionů shlédnutí a zpěvačka řekla, že vše je "ještě bláznivější" v nové verzi. "Jakmile se dostaneme na 100 milionů, zveřejním režisérův klip a chci, aby to bylo ještě bláznivější," řekla.

Nick Jonas Mentions Miley In Recent Interview

18. července 2013 v 21:47 | Anask
Při nedávném rozhovoru s ET Canada se Nick Jonas zmínil o Miley a její nové hudbě.

ET Canada napsal: Když už mluvíme o Disney, oni nejsou jen hvězdy ze sítě, z dětského herce se stala superstar. Miley Cyrus vzbuzujerozruch se svou ostřejší hudbou v tomto roce, a Nick, který chodil s bývalou Hannah Montana hvězda říká, že nemůže být více šťastný za svou ex.

Je skvělé vidět, že je i nadále úspěšná a dělá druh hudby, který chce dělat. Je to opravdu zajímavé, myslím právě teď. Když se podíváte na to, kdo je na vrcholu hudebním žebříčku teď, máte tam Miley, Demi a Selenu a my jsme rádi, že jsme se vrátili k naší hře.

*Toulavé Tlapky