Blog News

Blog News >> Hiatus (6. - 22.8. 2014)

4. srpna 2014 v 17:09 | Anask
Od 6. srpna do 22. srpna tu bohužel nebudu.

Nejprve jedu s rodiči na Slovensko, kam se strašně moc těším. Hned poté na taneční soustředění. Doma budu pouhý jeden den, takže nemá cenu sem vůbec něco dávat - pravděpodobně bych na to neměla ani náladu.

Po tuto dobu nebudu přidávat, obíhat a zapisovat se do kontrol. Berte to na vědomí, prosím.

Užívejte prázdniny,
Anask
Animace: tumblr

Blog News >> I'm Back

6. července 2014 v 21:07 | Anask
Ano, čtete správně - Anask je zpátky! Opravdu nevím, jak mi toto prvotní nadšení vydrží, ale zjistila jsem, že bez blogu je můj život prostě chudší. Když se nudím, tak nemám co dělat.

Začalo to tím, že jsem shlédla první dva díly seriálu Young & Hungry a hned poté jsem vytvořila design na blog. Otázkou bylo na jaký. No, tak to vidíte, jak to nakonec dopadlo.

Rozhodla jsem se, že už se nebudu hnát za novinkami a proto jsem hned nápad obnovit fansite o Miley Cyrus zamítla. Přesto mám Miley pořád velmi ráda (velmi je slabé slovo). Takže jsem skončila u grafického blogu, podle mě je to nejméně náročný typ blogu (no, deníčky jsou nejméně náročné, ale do toho bych se nepustila).

Doufám, že mé bývalé spřátelené blogy mi prominou to, že jsem se vůbec neozvala, ale neměla jsem čas ani náladu. Byla bych ráda, kdybychom spřátelenými zůstaly, ale je to na vás.

Snad se Vám tu bude líbit a zamilujete si tenhle blog jako ho miluji já.

Vaše Anask
 
 

Reklama
*Toulavé Tlapky