Music

Mike Will Made It Feat. Miley Cyrus, Wiz Khalifa And Juicy J - "23" (Official music video)

24. září 2013 v 13:42 | Jackie
Videoklip k singlu "23" měl vyjít už včera, ale kvůli technickým problémům bylo bohužel jeho officiální výdání posunuto až na zítřek. Ale video už uniklo před chvílí na internet! Docela mě mrzí, že video nebylo nejdřív zveřejněno na VEVO, ale někdo ho propustil na internet. Ale aspoň už se na něj můžeme podívat ZDE. Co na videoklip říkáte?

PS: Po menší (větší) pauze jsem (Jackie) zpět! :)

Video už vyšlo officiálně na VEVO:

Miley Cyrus - "Wrecking Ball" (Explicit)

9. září 2013 v 20:08 | Anask
Dnes vyšl nový klip k baladě "Wrecking Ball". Videoklip natočil Terry Richardson. Je to velmi jednoduché a výstižné video - Miley se houpe na demoliční kouli, která pbourá zdi, mlátí kladivem a brečí.

"The Last Goodbye" - Snippet Version

6. září 2013 v 21:15 | Anask
Dnes na internet unikla část písně "The Last Goodbye", která byla vyobena pro nové album Miley, "Bangerz", ale později byla vymazána z konečného tracklistu, což je velká škoda. Doufejme, že píseň bude na internetu brzy celá.

Song "Twerk" Partnership Between Lil Twist, Miley Cyrus And Justin Bieber

28. srpna 2013 v 20:28 | Jackie
Dneska unikla na internet píseň "Twerk". Píseň nebyla vydána officiálně, alespoň ne v této verzi, protože Miley projekt opustila.

Mike Will Made It Feat. Miley Cyrus, Wiz Khalifa And Juicy J - "23" (Snippet) # 2

26. srpna 2013 v 14:55 | Jackie
Objevila se další ukázka ze songu "23" na kterém spolu spolupracovali Mike Will Made It, Miley Cyrus, Juicy J a Wiz Khalifa. Celý song byl měl být zveřejněn už dnes.

Miley Cyrus - "Wrecking Ball" (Audio)

25. srpna 2013 v 10:40 | Anask
Konečně je to tu! Miley zveřejnila píseň "Wrecking Ball", které by měla být dalším singlem z nadcházejícího alba "Bangerz". Píseň je opravdu dokonalá a Miley zpívá úžasně. Co na "Wrecking Ball" říkáte?

Mike Will Made It Feat. Miley Cyrus, Wiz Khalifa And Juicy J - "23" (Snippet)

24. srpna 2013 v 21:27 | Anask
Objevila se ukázka debutového singlu "23" od Mika Will Made It, na kterém se podílí i Miley. Singl vyjde již 26.8., což je den po MTV VMAs. Úryvek z písně zde.

"Stay" Acoustic Version

22. srpna 2013 v 11:03 | Jackie
Dnes na internet unikla akustická verze písně "Stay" z alba "Can't Be Tamed". Verze je "čistá", můžeme slyšet jen hlas Miley, "garage band" a piano, na které prý hraje Miley. Poslechněte si píseň ZDE. Jak se Vám akustická verze líbí?

Miley Cyrus - "We Can't Stop" (Director's Cut)

30. července 2013 v 15:48 | Anask
Konečně byl zveřejněn Director's Cut, což je vlastně nová verze klipu "We Can't Stop". V této verzi jsou scény, které jsme nemohli vidět předtím - scéna s karaoke, nebo jak Miley nese svého psíka Floyda. Mně osobně se tato verze moc líbí, škoda, že Floyd není i v oficiálním klipu.

"On My Own" (Cover)

28. července 2013 v 18:13 | Anask
Dnes unikla na web Mileyina verze písně "On My Own" z muzikálu "Les Miserables". Miley zpívá opravdu dokonale a čistě. Je možné, že to bude další píseň z Backyard Sessions (covery oblíbených písní Miley), nebo se třeba objeví i na novém albu.

"Wrecking Ball" - Snippet Version

16. července 2013 v 22:06 | Anask
Během iHeartRadio Pool Party, někteří fanoušci měli možnost slyšet nějaké nové písničky od Miley. Party byla vysílána také na americké televizi. Ukázka z "Wrecking Ball" byla propuštěna ve videu na YouTube. Podívejte se na ukázku nové písně Miley, balady, kterou produkoval Dr. Luke.

Miley Cyrus Feat. Khia - "We Can't Stop" Official Remix

8. července 2013 v 19:07 | Anask
Rapperka Khia přidala na svůj účet na YouTube oficiální remix k písni "We Can't Stop". Mně se moc líbí. Co na něj říkáte Vy?

Miley Cyrus - "We Can't Stop" Offical Music Video

20. června 2013 v 14:09 | Anask
Včera vyšel dlouho očekávaný klip k singlu "We Can't Stop". Myslím, že ten klip je opravdu dokonalý. Celý videoklip je jedna velká party a Miley to v něm moc sluší. Co na nový klip říkáte?

Channing Tatum Feat. Miley Cyrus And More - "Channing All Over Your Tatum" Offical Music Video

19. června 2013 v 22:10 | Anask
Jimmy Kimmel, Channing Tatum, Jamie Foxx, Miley Cyrus a další vytvořili úžasnou písničku s názvem "Channing All Over Your Tatum", která má propagovat známého herce Channinga Tatuma. Je to opravdu vtipné video, rozhodně se na něj podívejte a písnička je také chytlavá.

We Can't Stop (Audio)

3. června 2013 v 16:57 | Anask
Konečně je to tu! Píseň "We Can't Stop" je na VEVO, rozhodně si jí poslechněte. V show Ryana Seacresta jí hrají už po třetí. Miley měla pravdu, zní jinak a je to ta pravá Miley. Mě se ten singl velmi líbí, jsem jím úplně posedlá. Jak se líbí Vám?

Snoop Lion feat. Miley Cyrus - "Ashtrays and Heartbreakes" Offical Music Video

30. května 2013 v 18:00 | Anask
Konečně se objevil dlouhoočekávaný klip "Ashtrays and Heartbreakes", tuto píseň spolu nazpívali Snoop Lion a Miley Cyrus. Klip je moc hezky udělaný, jen si myslím, že Miley by se tam měla objevovat více a nechápu proč v názvu chybí Mileyino jméno. Jak se Vám klip líbí?

Will.i.am feat. Miley Cyrus - "Fall Down"

16. dubna 2013 v 19:18 | Anask
Dnes vyšel očekávaný song od Will.i.ama a Miley Cyrus s názvem "Fall Down". Píseň je to opravdu dokonalá a objeví se na novém sólovém albu Will.i.ama #willpower. Píseň můžete stáhnout na iTunes. V USA je na 19. místě, v Mexiku dokonce na třetím.

Snoop Dogg feat. Miley Cyrus - "Ashtrays and Heartbreaks"

4. dubna 2013 v 19:22 | Anask
Je to tu! Miley nazpívala se Snoop Doggem (Snoop Lion) píseň "Ashtrays and Heartbreaks", tato píseň se objeví na Snoopově albu "Reincarnated", které je celé v duchu reggae. Dancehall nahrávku produkoval Major Lazer a Ariel Rechtshaid, další vokály jsou od Angely Hunte a bicí nástroje od The Police's Stewart Copeland. Já jsem do té písně blázen, co Vy?

The Backyard Sessions – "Jolene"

3. ledna 2013 v 19:40 | Anask
Miley vydala další "Backyard Sessions" píseň. Tentokrát je to cover písně "Jolene", kterou v originále zpívá Dolly Parton, Mileyina kmotra. Společně zpívaly tuto píseň v roce 2010 na jedné z akcích Dolly. Miley zpívá opravdu excelentně.

Borgore feat. Miley Cyrus - "Decisions" Offical Music Video

1. listopadu 2012 v 20:17 | Anask
Konečně tu máme klip k songu "Decisions", který nazpíval Borgore a přizval si i Miley. Ve videoklipu Miley vyskočí z dortu, poté se líbá s koněm (pravděpodobně Liam), hazí dortem, nakonec jí Borgore odveze na vozíku s rozpadlým dortem.

The Backyard Sessions – "Look What They’ve Done To My Song"

4. října 2012 v 19:41 | Anask
V sekci "Backyard Sessions", která byla nahrána letos v létě, když Miley přivedla kapelu do jeího domu, aby nahráli některé z jejích oblíbených písní. Druhá v řadě je "Look What They've Done To My Song".

"Look What They've Done To My Song" byla napsána Melanie Safka. Hrají: Jamie Arentzen (kytara), Jaco Curaco (kytara), Paul Hager (zvukař), natočeno a vydáno: Kevinem a Rebeccou Joelso. Myslím, že Miley zpívá dokonale.

The Backyard Sessions – “Lilac Wine” – First Acoustic Video

7. září 2012 v 15:08 | Anask
První z akustických videí je venku. Miley vzala kapelu na "Backyard Sessions", kde zahráli jednu z nejoblíbenějších písní Miley - Lilac Wine, kterou napsal James Shelton. Miley zpívá opravdu nádherně. Další akustická videa můžeme čekat již brzy!

MUSIC >> POPCRUSH: 10 songs about best friends

6. července 2012 v 16:56 | LoL(a)
Stránka popcrush.com zveřejnila seznam 10 písní o nejlepších přátelích, píseň "True Friend" z dob 2. série Hannah Montana, se umístila na 10. místě!

•Poslechněte si dojemnou píseň o "True Friend" (Opravdový Přítel):

MUSIC >> Achievements for Party in the USA

5. července 2012 v 10:58 | LoL(a)
"Ahooj..:) Ještě dneska ráno jsem stihla něco přidat, ale tohle je ode mne dnes poslední článek, ještě se zastavím u affs a možná něco přidám na networky. Pak přijede kámoška s její mamkou a celý den strávíme venku a pak tu budou spát. Zatím se tu mějte a psolouchejte Morning Sun..:D Vaše LoL(a)"

Zatímco v USA včera (4. července) slavili Den nezávislosti, poslouchali song Party in the USA.

•Podívejte se na jeho úspěchy:
Ten se vyšplhal v iTunes Top 200 na 176 příčku a poté na 162! Song byl vydán před třemi roky a byl 4x plationový, ale protože je stále oblíbený, je blízko k tomu, aby byl 5x platinový a taky dosáhl 300 milionů shlédnutí na YouTube! Song se také dostal na 48 příčku v Pop Charts!

Rock Mafia feat. Miley Cyrus - Morning Sun

4. července 2012 v 10:29 | LoL(a)
Konečně jsme se dočkali úžasné spolupráce Miley s Rock Mafia na písni "Morning Sun"! Píseň dnes vychází na albu Rock Mafia "Mixtape Vol,1.", jak už jsme Vás informovali, celé album včetně písně je zadarmo a tak si můžete celé album poslechnout zde.
A co říkáte Vy na "Mornign Sun" (Ranní slunce)?
 
 

Reklama

*Toulavé Tlapky