Signatures

Signatures >> Taylor Swift

27. července 2014 v 17:11 | Anask
Vytvořila jsem dva úvodníky s Taylor Swift a photoshootem pro Keds. Já osobně mám Taylor velmi ráda - její písničky jsou svěží, hezky se obléká, do svých písní dává sebe. Co na Taylor zbožňujete Vy?

PS: Právě připravuji layout se Sashou Pieterse (Pretty Little Liars) pro dailysasha.blog.cz!


© ANASK.blog.cz

Signatures >> Shay Mitchell

20. července 2014 v 16:07 | Anask
Na přání blogerky Em. jsem vytvořila párek úvodníků se Shay Mitchell, kterou můžete znát především ze seriálu Pretty Little Liars (Malé roztomilé lhářky). Snad tyto úvodníky využijete.


© ANASK.blog.cz

Signatures >> Little Mix

18. července 2014 v 17:15 | Anask
Mám tu pro Vás dva malé úvodníky s britskou dívčí skupinou Little Mix. Doufám, že se Vám budou hodit. Kdo je Vaší nejoblíbenější členkou Little Mix? Já zbožňuju Perrie.


© ANASK.blog.cz

Signatures >> Katy Perry

11. července 2014 v 17:31 | Anask
Na přání Tris jsem vyrobila dva úvodníky s Katy Perry z nejnovějšího photoshootu pro magazín Cosmopolitan. Máte toto číslo někdo doma? Já ano a je tam opravdu úžasný rozhovor s touto královnou popu - mluví o turné, jejím ex Russelovi, alkoholu a spoustě dalších věcí.


© ANASK.blog.cz

Signatures >> Jennifer Lawrence

9. července 2014 v 18:03 | Anask
Dva jednoduché úvodníky do článku s oscarovou Jennifer Lawrence, kterou znáte především z triologie Hunger Games. V jakém filmu máte Jennifer nejraději? Doufám, že úvodníky využijete.


© ANASK.blog.cz
 
 

Reklama
*Toulavé Tlapky