Young & Hungry

Young & Hungry >> 01x06 Young & Punchy

3. srpna 2014 v 10:41 | Anask
Josh si najme Coopera (Jesse McCartney), počítačového hackera, aby pro něj pracoval. Jenže mezi Gabi a Cooperem to začne jiskřit. Josh žárlí a zakáže Gabi, aby chodila s Cooperem. Bude moci být Gabi s Cooperem? Přestane Josh žárlit?

(Zatím pouze ke stažení, stačí kliknout na obrázek.)

Young & Hungry >> 01x05 Young & Younger

3. srpna 2014 v 10:32 | Anask
Gabi se rozhodne, že znovu začne randit. Hned ten den se potká ve výtahu s pohledným klukem jménem Cam (Nick Roux). Joshovi se Cam ale nelíbí a když ho jednou uvidí s jinou ženou, Gabi mu to nevěří a myslí si, že žárlí. Kdo je záhadná Camova přítelkyně? Má Josh pravdu?

(Zatím pouze ke stažení, stačí kliknout na obrázek)

Young & Hungry >> 01x04 Young & Pregnant

20. července 2014 v 18:28 | Anask
Gabi se obává, že je těhotná, kvůli jedné noci s Joshem. Yolanda najde krabičku od těhotenského testu a předpokládá, že Caroline (Joshova přítelkyně) je těhotná. Josh je samozřejmě nadšen, ale Caroline pro něj má jiné překvapení. Je Gabi těhotná? Co má Caroline pro Joshe?

Young & Hungry >> 01x03 Young & Lesbian

13. července 2014 v 19:45 | Anask
Za Joshem přijíždí redaktorka Logan Rawlings (Ashley Tisdale). Elliot zařídí Logan rande s Gabi, je to jediná šance jak se Josh může dostat na seznam "30 do 30 let". Gabi ale řekne Logan, že není lesbička a pomůže jí dostat zpět přítelkyni Judy Green (Jessica Lowndes). Získá Logan svoji přítelkyni zpět? Dostane se Josh na seznam?

Young & Hungry >> 01x02 Young & Ringless

8. července 2014 v 19:59 | Anask
Gabi získala svou vysněnou práci a čeká ji první den. Jak se obléct a jak se chovat - to zajímá Gabi nejvíce, protože chce působit velmi seriózně. Josh se usmíří se svou přítelkyní Caroline a požádá ji o ruku. Caroline oznámí Joshovi, že se ztratil její zasnubní prsten a ze všeho obviní Gabi. Najde se prsten?

Young & Hungry >> 01x01 Pilot

8. července 2014 v 19:37 | Anask
První díl amerického sitcomu Young & Hungry nese název Pilot. Mladá blogerka Gabi Diamond se uchází o místo osobní kuchařky u velmi bohatého (a pohledného) podnikatele Joshe Kaminski. Gabi dostane za úkol uvařit večeři pro Joshe a jeho přítelkyni, která ji donutí říct "ANO". Jak se to Gabi podaří? Bude svatba?

 
 

Reklama
Reklama
*Toulavé Tlapky